10-16 Mayıs haftalık burç yorumları

10-16 Mayıs haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 10 - 16 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

KOÇ: Kazançlarınızda artış olabilir. Çok harcama yapma eğilimi göstereceksiniz. Büyüklerinizle olan diyalogları geliştirebilirsiniz. Evliliğiniz veya ortak işiniz için verdiğiniz emeklerin karşılığını alabilirsiniz. Bir anda ekstra ödeme çıkabilir.

BOĞA: Pazartesi günü tepkisel davranabilirsiniz. Bu hafta burcunuzda gerçekleşecek yeniay enerjisiyle, her konuda başlangıçlar için adım atabilirsiniz. Geçmişten gelen bir ödeme canınızı sıksa da ödeyip kurtulacak fırsat var.

İKİZLER: Normale göre daha içe dönük olacak, evde vakit geçirmek isteyeceksiniz. Aşk ve parayla ilgili fırsatlar 3 hafta boyunca karşınıza çıkabilir. Evlilik veya ortaklıkta gelişen sorunu aşma şansı var.

YENGEÇ: Sosyal çevrenizde yeni gelişmeler yaşayacaksınız. Bazı şanslar yakalayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili bazı anlaşmaların bozulma riskine dikkat. İş arkadaşınızla yaşayacağınız problem buna sebep olabilir.

ASLAN: Kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar için uygun bir hafta. Sevgiliniz veya çocuğunuzla geçmişten beri devam eden bir sorun nedeniyle tekrar zorlanabilirsiniz. Akıllıca davranarak aşabilirsiniz.

BAŞAK: Hukuk, eğitim, yurtdışı, turizmle ilgili konularda bazı yeni gelişmeler yaşayacaksınız. Evlilik veya ortaklığınızla ilgili dışarıdan bir kadının müdahalesi canınızı sıkabilir. Kariyerinize odaklanmak daha iyi olacak.

TERAZİ: Bu iki haftalık süreçte kredi çekebilir, bir miras işinizi çözebilirsiniz. Devam eden rahatsızlığı olanlar operasyon geçirebilirler. Evlilik veya ortaklıkla ilgili yaraları sarma fırsatı mevcut.

AKREP: Bekarlar evliliğe adım atabilirler. Bazı akrepler ise, evliliklerinde bir takım değişiklikler yapabilirler. Çalışma hayatı olanlar ise; yeni ortak projelere girebilirler. Aldığınız sorumlulukla ek kazanç elde edebilirsiniz.

YAY: Çalışma ve gündelik hayatla ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Hasta olanlar bu hafta iyileşebilirler. Özellikle kısa vadeli hedefinize ulaşma fırsatınız oldukça yüksek.Geçmişte verdiğiniz emekler şansınız olacak.

OĞLAK: Evinizi tadilata sokabilir, yeni bir ev veya gayrimenkul alabilirsiniz. Çok para harcayacaksınız. Arkadaş çevreniz nedeniyle aile içinde ani krizler çıkabilir. Ancak duruma farklı bir yaklaşımla çözüm bulabilirsiniz.

KOVA: Yakın çevre ve iletişim konularının yoğun olduğu bir hafta. Yeni bir araba veya elektronik cihaz alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili geçmişten gelen bazı olaylar, birden soruna sebep olabilir. Çözme fırsatı mevcut.

BALIK: Kazançlarınızla ilgili bazı yeni adımlar atabilirsiniz. İş arayanlar yeni bir işe başlayabilirler. Çalışanlar çalışma arkadaşlarıyla ansızın gelişen bir problemle karşı karşıya kalabilirler. Sorumlulukla hareket eden krizi çözer.

Not: Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.

Önerilen Haberler