Fenomen Fevzi Kaan Türker, ilk şarkısını aşk acısı çekenler için yazdı

Org çalarak söylediği şarkılarla kısa sürede fenomen olan Fevzi Kaan Türker, Haberler.com'un YouTube kanalına konuk oldu. Nasıl fenomen olduğunu anlatan Türker, aşk acısı çekenler için yazdığı ilk şarkısı 'Hayatımı Sana Devrettim'i de seslendirdi.

Şarkı söyleyerek çektiği eğlenceli videolarla kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan Fevzi Kaan Türker, Haberler.com'un YouTube kanalına konuk olarak Enes Özdemir'in sorularını yanıtladı. Programda hayallerinden bahseden Fevzi, samimi açıklamalar yaptı.

"YENİ ŞARKI YAZDIM"

Yeni şarkı çıkardığını söyleyen Samsunlu Orgcu Fevzi Kaan Türker, "Birçok söylediğim şarkı beğeniliyor. Ben de aşk acısı çeken takipçilerim için 'Hayatımı Sana Devrittim' adında bir şarkı yazdım. Allah'tan isteğim tüm bekar ablalarım ve abilerimin evlenmesi. Bu alanda da ilerlemek istiyorum. Eğitim almaya başladım." dedi.

"ANNEME LÜKS EV VE ARABA ALMAK İSTİYORUM"

Ailesine düşkün olduğunu söyleyen Fenomen Orgcu Fevzi Kaan Türker, "Herkesin böyle hayalleri olduğunu düşünüyorum. Benim en büyük hayalim gelecekte anneme lüks havuzlu bir ev almak. İnşallah bu hayalimi gerçekleştireceğim." dedi.

"ÜNLÜ ABİ VE ABLALARIMLA BULUŞMAK İSTİYORUM"

Birçok ünlü ismi yayınlarında ağırladığını söyleyen Orgcu Türker, "Acun Ilıcalı abimin canlı yayınıma gelmesini istiyorum. Ömer Başdoğan (Naletbebee), Yusuf Aktaş (Reymen), Tuğçe Kandemir gibi yayınıma gelen birçok ünlü abi ve ablalarımla bir araya gelmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

"SOKAKTA İLGİ YOĞUN"

Fenomen olduktan sonra kendisine ilginin arttığını söyleyen Fevzi Kaan Türker, "Samsun'da çarşıya çıktığımda insanların ilgisi yoğun oluyor. Gördüklerinde insanların sevindiğini görüyorum. Beni fenomen yapan abilerime ve ablalarıma teşekkür ediyorum. Bu durum beni çok mutlu ediyor." dedi.

Fevzi Kaan Türker, Enes Özdemir'in "İlk videonu nasıl çektin?", "Canlı yayın açtığında kaç istek şarkı geliyor?" ve "Sokakta sana karşı ilgi nasıl?" gibi sorularına da cevap verdi.

VİDEONUN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Önerilen Haberler