20 gibi gösteren 30 yaşındaki kadınların sırları

20 gibi gösteren 30 yaşındaki kadınların sırları

Çevrenizdeki 30'lu yaşlardaki kadınların 20 gibi görünmesine şaşırıyor olabilirsiniz. Ancak onların sırrını öğrendiğinizde siz de aynı etkiye kavuşacak, olduğunuzdan daha geç görüneceksiniz.

30'lu yaşlardaki kadınların bakım ve hayat tarzı biçimleri onların olduklarından çok daha genç ve dinamik görünmesini sağlıyor. İşte genç görünmenin sırları…

YAŞA TAKILMIYORLAR

20 gibi görünen 30 yaşındaki kadınlar, yaşa takılmayan, göründükleri olmayı seven kendiyle barışık kadınlardır. Böyle olunca hayata daha pozitif bakan kadınlar, ayrıntılarda boğulmak yerine hayatı yakalamayı tercih ediyorlar.

ÖZSAYGILARI YÜKSEKTİR

Kendisiyle barışık olan bu kadınlar, problemlerle mücadele edebilir, sorunlarını çözebilirler. Mantıklı tavırları ve sakin duruşları onları her geçen gün biraz daha stressiz ve huzurlu biri haline getiriyor.

KENDİLERİNDEN EMİNDİRLER

30 yaşına gelmiş bir kadın ne istediğini bilir ve nerede ne yapacağını bilir. Fizik ve ruh sağlıklarını tanıyan 30 yaşlarındaki kadınlar, sağlıklarını nasıl koruyacaklarını da iyi bilirler.

GERÇEKLERLE YÜZLEŞİRLER

30 yaşına gelmiş kadınlar dış görünümün cazibesinin bir süre sonra gideceğini bilir ve buna hazır olurlar. 20'li yaşlarda bu durum travmatik bir düşünce olsa da ilerleyen yaşlarda kadınlar bunu olgunlukla karşılarlar.

KENDİLERİNE BÜTÇE AYIRIRLAR

30 yaşına gelen kadınlar maddi bir birikime ya da kariyer açısından belirli bir geçmişe sahip olurlar. Bu doğrultuda gelirlerinin bir kısmını kendilerine ayırır, kıyafet, tatil ve özel giderlerine önem verirler.

TARZ SAHİBİDİRLER

30 yaşına gelen kadın kendine neyin yakıştığını, neyin yakışmadığını, nelere ihtiyaç duyduğunu ve hangi stillerin kendisine yakın olduğun bilir. Bunları uygun şekilde uyarlar genç bir görünüm elde eder.

Önerilen Haberler