20

20'li Yaşlarında Görünen Kadınlardan Gençlik Sırları

40-50'lerinde olan bu kadınları görenler onları 20'lerinde sanıyor. Moda dergileri ve Instagram'ın yakından takip ettiği bu kadınların genç kalma sırları merak ediliyor.

Genç kalmak ve bunu sürdürmek pekala mümkün. İşte, bunun en güzel örneklerini sizinle paylaştık. 20'lerinde görünen kadınların gençlik sırları...

LURE HSU- 43 YAŞINDA

Tayvanlı tasarımcı Hsu'nun 43 yaşında olduğuna inanmak neredeyse imkansız. Genç görünümü sebebiyle Instagram fenomeni olan Lure Hsu, et yemiyor, sebze ve meyve ağırlıklı besleniyor. Spor yapmayı ihmal etmeyen genç görünümlü kadın, asla güneş koruyucusu olmadan dışarı çıkmadığını ve kırışıklıklarını önlemek için nemlendirici kremlere çok dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor.

LİZ WEBSTER- 51 YAŞINDA

51 yaşındaki Liz Webster, 2014 yılı vücut geliştirme gümüş madalyası sahibi. Sporun, dengeli diyetin ve faydalı besin takviyelerinin insanın 20 yaşında görünmesine yardımcı olduğunu düşünüyor.

ELİZABETH HURLEY- 53 YAŞINDA

Hurley'in 53 yaşında olduğunu görenler inanmak istemiyor. 17 yaşında bir çocuk annesi Elizabeth, oyuncu ve model. Düşük kalorili diyetleri uygulamadığını, onun yerine dengeli beslendiğini belirten Hurley, temiz hava almak için sürekli dışarı çıktığını ve her gün egzersiz yaptığını söylüyor.

ANGELİQUE MİLES- 52 YAŞINDA

Genç görünmek için hiçbir zaman geç değil. Bunun en büyük örneği ise Angelique Miles. Çünkü Miles, 40 yaşında CrossFit dünyası ile tanışmış ve o günden beri bırakamıyor. Çok fazla çalışan Miles, boş zamanlarında egzersiz yapıyor. Şekere ve süt ürünlerine veda etti. Egzersizler sayesinde vücudu adeta 20 yaşında.

REGİNA HALL- 48 YAŞINDA

Korkunç Bir Film serisi ile yıldızı parlayan Regina Hall, 48 yaşında. Hall'in en büyük hayali gazeteci olmakmış ama o oyuncu olmuş. Regina aynı zamanda bir gönüllü ve yaşlı insanlarla zaman geçirmeyi seviyor.

Önerilen Haberler