2018

2018'in Öne Çıkan Tesettür Gelinlik Modelleri

2018 İlkbahar/Yaz Gelinlik Koleksiyonları romantizmiyle büyülüyor…

İhtişamlı danteller, ışıltılı tüller, oversize kurdeleler ve üç boyutlu çiçekler sezonun tasarımlarına dokunuyor. Düğün maratonu öncesi sezonun en dikkat çekici trendleriyle buluşarak, alternatiflere hemen göz atın.

Romantik Etki: 2018 İlkbahar/Yaz Gelinlik Koleksiyonları'nda, bembeyaz gelinliklerdeki ikili etki dikkati çekiyor. İki parça görünümlü gelinlikler zarif, genç ve taze görünüm yanı sıra nostaljik ve romantik gelinlerin tercihi oluyor.

Viktoryen Stil: İngiliz romantizmi şimdi gelinliklere yansıyor. Viktoryen formlu gelinlikler Romeo'nun aşkı Juliet'ten rol çalıyor. Geçmişin dantelleri, kadifeleri, ipek şifonları ve incileri gotik ruhuyla yeni sezon gelinliklerde.

Oversize Kurdeleler: Yüksek modanın uygulanabilir en dikkat çekici trendlerinden biri 'oversize kurdele' detayı. Minimalist gelinliklere hareket katacak bu trend, bele ya da kollara dolanıyor.

Tül Gelinlikler: Şifon ve yumuşacık tülün olmadığı bir gelinlik asla düşünülemez. Upuzun tül duvaklar, kat kat tül etekler ve baştan aşağı tül gelinlik tasarımları sezonun en dikkat çekeni.

Sade Gelinlik: Yüksek modanın yeni tutkusu sade duruş, gelinliklere bile sıçradı. 2018 ilkbahar/yazında genç ve genç ruhlu gelinler için tasarlanan gelinlikler minimal modelleriyle karşımızda.

Casual Gelinlikler: Gelinlik ruhunu ters düz eden formlardan biri yeni sezonda casual tasarımlar. Ceketler, omuzlardaki palto görünümlü pelerinle dikkat çekerken pantolonları bile 2018 yazı gelinlik modellerinde göreceksiniz.

3 Boyutlu Mikro Çiçekler: 2018 İlkbahar/Yaz Gelinlik Koleksiyonlarında belki de en sevilen trend bu olacak. Üç boyutlu çiçeklere bürünen gelinlikler, en özel günde prenses gibi olmanızı sağlayacak. Minik minik çiçeklere bürünen gelinlikler, tesettürlü kadınlarında çekim alanına girecek.

İhtişamlı Danteller: Dantel gelinlik tutkusu hiçbir zaman koleksiyonlardan eksik olmuyor. Gecenin romantik ruhunu yansıtacak güpürler, baştan aşağı gelinliklerin tutkusu oluyor.

Pileli Gelinlikler: 2018 İlkbahar/Yaz Gelinlik Koleksiyonlarına, günlük hayatın trendleri de yansıyor. Tül etek tasarımlarında pile pile tasarımlar en özel günü enerji dolu yaşamak isteyenlere göz kırpıyor.

Kat Kat Etekler: Bir prenses edasıyla koleksiyonlarda yer bulan kat kat etekler, 2018 İlkbahar/Yaz gelinli koleksiyonlarında dikkati çekiyor. Ayakkabıyı gösterecek boylarıyla viktoryen tarzı çağrıştırıyor.

Nikah Elbiseleri: Sade bir nikah töreni için tasarlanan elbise minimalindeki gelinlikler, dantelle yükseliyor. Elegan ve zarif duruşuyla kendine hayran bırakan parçalar, şıklığı sadelikte arayanlar için yerini aldı.

Organik Çiçekler: 2018 İlkbahar/Yaz gelinlik koleksiyonlarında dikkat çeken bir detaysa bahar çiçekleri oldu. Güneşli günlerin gelinler için harika bir detay olacak canlı renkli çiçekler, yapay çiçeklerin pabucunu dama attırıyor.

Kaynak: Yeşil Topuklar

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.