2019 Cannes Film Festivali

2019 Cannes Film Festivali'nden Yansıyan Saç Modelleri

72. Cannes Film Festivali'nde kırmızı halı ünlüler geçidine dönmüştü. 2019 yılının saç modelleri festivalde gün yüzüne çıkıyor. İşte, ilham alabileceğiniz saç modelleri...

72. Cannes Film Festivali'nde ünlü kadınlar güzellikleri ve stilleri ile göz kamaştırdı. Yeni akımları deneyen ya da klasikten şaşmayan tarzları ile 2019 saç modellerine ilham kaynağı oldular.

FÜTÜRİSTİK TOPUZLAR

Uzay ve gelecek temalı bu topuzlar cesaret isteyen bir saç modeli. Ancak kırmızı halıda ve özel gecelerde popülaritesini yitirmedi. Daha ne kadar moda olur bilinmez.

BALERİN TOPUZU

Yüzünün güzelliğini ön plana çıkartmak isteyen cesur bir saç modeli daha. Kusursuz ve klasik bir model olan balerin topuzu, yazın sıcakları için aynı zamanda şık bir çözüm. Daha çok aksesuarlara ihtiyaç duyan bu saç modelinin zamanı hiç geçecekmiş gibi durmuyor.

ORTADAN AYRILMIŞ DALGALI SAÇLAR

Ortadan ayrılan dalgalı saçlarla saçı geriye atıp romantik bir görünüm elde edebileceğiniz gibi perçemleri dalgalı hale getirerek enerjik bir hava verebilirsiniz de. Özellikle uzun ve sağlıklı saçlarınız varsa her zaman yıldız gibi parlatacak bir modeldir.

BAKIMLI DOĞAL

Kırmızı halılardaki yeni moda bakımlı ama kuaförden çıkmamış saçlar. Oldukça cool bir hava veren bu saçlar dağınık bir topuzla ya da açık bırakılmış doğal dalgalarla kullanılabilir. Şık elbiselerin üstünde parlayan yıldız belki de bakımlı doğal tarzınız olabilir.

FESTİVAL ÖRGÜLERİ

Dünyada daha önce yaygınlaşmış ancak ülkemizde özellikle Coachella festivali ile hakkı verilen festival örgüleri bohem bir hava sunar. Küçük küçük birçok örgü kullanılabileceği gibi büyük tek romantik bir örgü de kullanılabilir. Sıcak günlerde saçlarınızın doğal halini kullanmak için güzel bir alternatif olabilir.

Önerilen Haberler