2019

2019'da Moda Olacak Saç Renkleri

2018'in saç renklerini bir kenara bırakıp 2019'un yeni saç renklerine merhaba diyebilirsiniz.

1.CANLI MERCAN

Dekorasyonda ve giyimde de 2019'un rengi olacak canlı mercan rengi, saçlarda da popüler bir renk olacak. Birçok ünlünün de tercihi olan canlı mercan 2019'un ilk günlerinde bahar esintileri estirmeye başladı.

2.BAKIR BALYAJ

Saç rengi koyu olup, renginin tonunu fazla değiştirmeden 2019'u tamamlamak isteyenler, bakır balyaj ile çözüme kavuşuyor. Küçük bir yenilik yaparak saçlarının rengini bozmadan değiştirmek isteyen, kızıl bakır tonunun alt tonu renkleri seçebilirler.

3.JET SİYAH

Her dönem olduğu gibi 2019'da da, siyah trend bir saç rengi olacak. Açık tenlilerden çok esmer ve buğday tenliler siyah saç rengini tercih edebilir. Uyumlu bir makyajla siyah saçlar cesur ve enerjik gösteriyor.

4.KİRLİ SARI

Sarışınsınız ve saçlarınızı da fazla yaprak istemiyorsunuz. Öyleyse kirli sarı tam size göre bir renk. 2019'un en havalı saç renklerinden biri olan kirli sarı ile saç dipleri doğal renginde kalırken, orta ve uç kısımları kirli sarı tonlarla renkleniyor.Renk tonunu belirlerken cildinizle olan kontrast dengesini göz önünde bulundurmalısınız.

5.KAR SARISI

Yeni yılın özgün renklerinden olan kar sarısı, platinin beyaza göz kırptığı soft bir ton sunuyor. Tüm ten renkleriyle uyum içinde bir kontrast yakalayan kar beyazının daha da etkileyici bir görünüme kavuşması için beyaz highlighter ile boyut katılabilir.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.