2019

2019'da Trend Olacak 10 Gelinlik Modeli

Düğününüzde tüm dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız, 2019 gelinlik modelleri arasından trend olacak modelleri seçebilirsiniz. Düğününüzün konseptine göre, kır düğünü, salon düğünü, tarihi mekan düğünü ya da farklı konseptlere uygun gelinliği özgürce seçebilirsiniz.

1. DÜŞÜK OMUZLU DANTEL GELİNLİK MODELİ

Omuzları açıkta bırakan düşük omuzlu dantelli gelinlik modeli, dantel detayı ile klasik bir görünüm sunuyor.Dar omuzlu gelinler için ideal bir tercih olan bu model, hemen hemen her düğün konsepti için uyumludur.

2. DERİN V YAKALI GELİNLİK MODELİ

Armut vücut tipli bayanlar için ideal gelinlik seçeneği olan derin V yakalı gelinlik modeli, bel ve omuz kısmındaki fiyonk detayları ile romantik bir görünüm sunuyor. Bu model ile gelinler daha feminen bir tarza da kavuşuyor.

3. TÜL YAKA A KESİM GELİNLİK MODELİ

İlkbahar-yaz dönemi için ideal bir seçenek olarak öne çıkan tül yaka A kesim gelinlik modeli, ışıltılı işlemeleri, tül yakası ve V yaka dizaynı ile dikkat çekiyor. Feminen bir gelinlik tasarımı isteyenler için bu model doğru seçenektir.

4. KALP YAKA BALIK KESİM GELİNLİK MODELİ

Vücut hatlarına güvenen gelinlere hitap eden bu model ilkbahar-yaz dönemi için ideal seçeneklerdendir. Kollardan askılı, uçları fırfırlı, kuyruklu gelinlik modeli bir siluet gibi görünüm sunuyor.

5. DANTEL YAKA GELİNLİK MODELİ

Omuz ve boyun kısmı dantelli fırfırlarla bezenmiş gelinlik modeli, nostalji konseptli düğün yapmak isteyen gelinler için ideal seçenektir.Vücut tipi kum saati tipinde olan gelinlere uygun olan bu model, vintage tasarımlar içinde özgün tarzı ile dikkat çekiyor.

6. DÜŞÜK OMUZ TÜYLÜ GELİNLİK MODELİ

Romantik detaylar ve tül desenlerle bezenen düşük omuz tüylü gelinlik modeli, romantik tasarım arayan gelinlerin tercihine sunuluyor. Sonbahar kış dönemi için ideal bir model olan bu gelinlik tasarımı, özellikle tarihi mekan konseptli düğünlere uygundur.Armut vücut tipli kadınların rahatça tercih edebileceği bu model zarif bir görünüm sağlıyor.

7. İNCE ASKILI GELİNLİK MODELİ

Sonbahar gelini olmak isteyen gelin adayları ince askılı gelinlik modeli ile aradığı modele kavuşuyor. Altın işlemeli korsaj, drapeli tül ile yapılmış halter yaka gelinliğe özgün bir hava kazandırıyor.İnce askılı gelinlik modeliyle atkuyruğu ya da dağınık topuz saç modeli tercih edilerek özel bir gelinlik konsepti oluşturulabilir.

8. DÜŞÜK KOLLU DERİN V YAKALI GELİNLİK MODELİ

Farklı tasarımlarıyla dikkat çeken V kesim gelinlikler, V yakası ve göğüs bölgesi kısmı ile iddialı bir gelinlik haline geliyor.

9. DERİN V YAKALI UZUN KOLLU GELİNLİK MODELİ

Cool bir gelin olmak isteyen gelin adayları, uzun eteği, katlı tülleri ve drapeli derin V yakalı uzun kollu gelinlik modelini çok beğenecek. Işıltılı işlemeleri olan bu modelde minimal aksesuarlar tercih edilebilir.

10. KALP YAKA GELİNLİK MODELİ

Tül detayı ile özel bir aura yakalayan gelinler, kalp yaka uzun kollu gelinlik modelinin omuz ve manşet detayları ile aradıkları zarafete kavuşuyor. Vücut hatlarına güvenen gelinler için ideal bir seçenek olan bu modelde saç modeli olarak at kuyruğu ya da ensede topuz tercih edilebilir.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.