2019 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Modası

2019 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Modası

Göz kamaştırıcı şıklıkta yeni modeller sunan 2019 tesettür giyim trendleri, her tarza ve her isteğe göre seçenekler barındırıyor.

SOFT TONLAR

2019'un sıcak günlerinde daha çok soft tonları göreceğiz. Gömlekler, tunikler, etekler, pantolonlar ve salaş giyim modelleri, farklı renk ve motifleri özel kombinler oluşturmayı sağlıyor. Soft tonların ağırlıkta olacağı kombinlerde renk ve tarz ile uyumlu çanta ve ayakkabılar kombinlerin tamamlayıcısı olacak.

TUNİK GÖMLEKLER

Tesettür giyimin klasik giyim seçeneği gömlekler,rahat ve konforlu tarzıyla 2019'da da tesettür giyimin olmazsa olmazlarından. Farklı renk ve modelleriyle bayanlar çok farklı seçenekler sunan gömlekler motif ve desenleriyle farklı tarz arayanlara da çözüm oluyor.

Gömlek tercihlerini daha çok tunik gömlek-pantolon olarak göreceğimiz 2019 ilkbahar yaz aylarında, özellikle ipek şifon modeller öne çıkacak.

ŞİFON ELBİSELER

Gündelik hayatta trend olacak tesettür giyim modelleri arsında uçuş uçuş tasarımıyla şifon elbiseler olacak. İlkbahar yaz aylarının sıcak atmosferini yansıtacak canlı renklerle şifon elbiseler caddeler sık sık göreceğiz.

SALAŞ TULUMLAR

Tek parça kıyafetin pratikliğinde vazgeçmeyen bayanların 2019 tercihi salaş tulumlar olacak. Son dönemde yükselen trend haline gelen salaş tulumlar 2019'un sıcak aylarında da yükselişini devam ettirecek.

Günlük giyim için ve iş giyimi için uygun olan bu model, işlevsel tasarımı ile dikkat çekiyor. Günlük hayat içinde rahat ve özgür olmayı sağlayan salaş tulumlar, desenli, renkli ve spor seçenekleriyle farklı kombinler oluşturmayı sağlıyor.

TUNİK – PANTOLON TAKIMLARI

Salaş pantolon üzerine asimetrik kesim şifon bluz, ilkbahar yaz dönemi için ideal bir giyim kombini oluşturuyor. İkili kombin arayışında olanalar için 2019 tercihi belli oldu bile.

SPOR KOMBİNLER

Tesettür giyimde genç ve genç kalanlar içinde trend çizgiler var.Modern ve işlevsel tasarımlara dönüşen spor tesettür modelleri günlük giyim için olduğu gibi iş ortamı için de idealdir.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.