2019 Koton Yaz Elbise Koleksiyonu

2019 Koton Yaz Elbise Koleksiyonu

2019 yılı için ünlü markalar yaz koleksiyonlarını hazırladılar. Yazın vazgeçilmezi olan elbiseler de yerlerini aldı. Koton bu sene nasıl elbiseler seçmiş? Yazın vazgeçilmez elbise trendleri neler? Soruların cevapları haberimizde.

2019 yılı Koton yaz elbiseleri, yazın sokaklarda nasıl elbiseler göreceğimizin ipuçların veriyor. Bu sene hangi renkler ön planda? Hangi kesimleri göreceğiz? Tüm sorular Koton 2019 yaz elbiseleri ile cevap buluyor.

YAZIN RENGİ MERCAN OLSA DA SARI VAZGEÇİLMEZ GÖRÜNÜYOR

Bu yazın rengi canlı mercan olarak belirlenmişti. Ancak güneşin rengi sarı yazın hemen her zamanki vazgeçilmez rengi olacak.

Geçen sene sokaklarda hatta plajlarda gördüğümüz sarı, bu sene de her yerde kendini göstereceğe benziyor.

Özellikle turuncu renk ile kombleyerek yapılarak sarıyı daha yaza has kılan elbiseler göz alıcı görünüyor. Salaş elbiseleri kemerle kullanmak daha fazla ön plana çıkıyor.

BU SENE SALAŞ ELBİSELERLE RÜZGARI HİSSEDECEĞİZ

Geçen sene de her yerde rastladığımız püfür püfür etekler ve incecik kumaşlarla salaş rahat elbiseler 2019 yazında bizi bekliyor. Oldukça rahat ve asimetrik kesim odaklı olan bu elbiseler sarı ile de çok yakışıyor.

Genellikle diz hizasındaki etek boyları ile fazla baseni örten geniş kesim etekler Koton'un da tercihi olmuş.

YAZIN ÇİÇEKLERİ ELBİSELERİN DE ÜZERİNDE OLACAK

Her sezon mutlaka gördüğümüz çiçekli elbiseler artık yazın ayrılmaz bir parçası. Düz beyaz elbiselere can veren ve birbirinden güzel renkleri barındıran çiçek desenleri Koton'un yaz elbiselerinde kendine yer bulmuş.

Farklı renk aksesuar ve ayakkabılar ile kombin yapmamıza fırsat veren çiçekli desenler, salaş elbiselerde daha fazla görünüyor.

BELDEN BÜZMELİ DRAPE DETAYLI ELBİSELER

Bel bölgesini ortaya çıkartmak için kemerlerin yanı sıra bu sene belden büzmeli drape elbiseler dikkat çekiyor. Özellikle diz üstü elbiselerde daha fazla yer alıyor.

Dikkati bel inceliğine çekmek isteyenler için birebir elbise modeli gibi görünüyor.

GENİŞ KOLLU ELBİSELER

Bu senenin kol kesimleri dirseğe kadar gelen ya da daha kısa olan geniş kollu elbiseler. Genellikle rahat elbiselerde görülen bu kesim, yazın oldukça ön planda.

Pile şeklinde dökülen bu kesimi, geçen sene de sıklıkla görmüştük.

Önerilen Haberler