2019 Mezuniyet Saç Modelleri

2019 Mezuniyet Saç Modelleri

Mezuniyet töreni, kepi attığınızda son bulmuyor. Fotoğraflar, sosyal medyada ve tablolarda yıllarca kalıyor. O yüzden mezuniyet töreni için kıyafete, makyaja ve özellikle de saçlarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Mezuniyet töreni için sadece ne giyeceğim ve nasıl makyaj yapacağım endişelenirken saçınızı nasıl yapacağınızı düşünmeyi ihmal etmeyin. İşte mezuniyet töreni için tercih edebileceğiniz saç modelleri.

ENSEDE TOPUZ

Sırt dekolteli bir kıyafet seçtiyseniz, senin stilin için en ideal saç modeli ensede topuz saçtır. Saçınızı yaptıktan sonra görünümü bozan kısa saçlar için sabitleyici sprey uygulaması yapın.

DÜŞÜK AT KUYRUĞU

Kep törenlerinde en çok tercih modellerden olan düşük at kuyruğu, kepi rahatça taşımanızı sağlıyor. Saçın uçuşan kısımlarına sabitleyici sprey uygulaması yapmayı unutmayın.

SU DALGALARI

Klasik mezuniyet saç stillerinden olan su dalgaları, sabitleyici sprey yardımı ile gün boyu havalı görünmenizi sağlıyor.

ÇİÇEK DETAYLI KEPLER

Mezuniyet töreninde arkadaşlarınızdan bir adım önde olmak istiyorsanız çiçek detaylı kep tercih edebilirsiniz. Dalgalı saç ile bütünleşen çiçekli kepler, mezuniyet töreninin yıldızı olmanızı sağlayacak.

BURGULU SAÇLAR

Burgulu saç modeli de klasik tarzda saç modeli yapmak isteyenlerin yardımına koşuyor.

ÖRGÜLÜ TOPUZ

Zarif ve şık bir görünüm sağlayan örgülü topuz saçlar, iki örgünü birleştirilmesi ile kolayca yapılıyor.

ISLAK SAÇ MODELİ

Mezuniyet töreninde de trendlerden vazgeçmem diyenlere ıslak saç modelini tavsiye ediyoruz. Şık bir elbise ile ıslak saçın uyumu mezuniyet töreninin yıldızı olmanızı sağlayacak.

MAŞALI SAÇ MODELİ

Dalgalı ve havalı saç modeliisteyenler için en ideal seçenek maşayla yapılan dalgalardır. Dolgun dalgalar, mezuniyet töreninin yıldızı olmanızı sağlayacak.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.