2019 Saç Modasında Örgülü Topuz Yerini Aldı!

2019 Saç Modasında Örgülü Topuz Yerini Aldı!

2019 saç modasında hem örgü hem de topuz birliktelikleri kırmızı halıyı ve sokakları aydınlatacak gibi görünüyor. Şimdiden pek çok yıldızın kullanmaya başladığı örgülü topuzlar birçok çeşide sahip.

Sofistike, klasik ya da marjinal tarza sahip olanlar ve yeni tarzlara bürünmek isteyenler için örgülü topuzlar ideal bir seçim olacaktır. Peki, örgülü topuzlar nasıl yapılıyor? İşte, sorumuzun cevabı...

FRANSIZ ÖRGÜLÜ TOPUZ

Örgü yapmaya başlayıp ensede topuz haline getirilen fransız örgülü topuz, çiçek eklenerek daha da romantik hale getirilebilir.

ÇİFT ÖRGÜLÜ TOPUZ

Ensenin iki yanında yapılan örgü topuzların daha doğal görünmesi için gevşek bırakabilirsiniz.

BREZİLYA ÖRGÜSÜYLE TOPUZ

Oldukça farklı bir tarz kazandıran brezilya örgüsü yazın saçları ile uğraşmak istemeyenler için birebir. Özellikle rengarenk kullanımı ile son günlerde trend.

VİKİNGESİNTİLİ TOPUZ

Viking dizisindeki karmaşık ve görsel şölen sunan örgüler artık modern dünyanın sokaklarında kendine yer buldu. Oldukça sıkı ve küçük örgülerin daha salaş bir topuzla buluşması olan bu topuz, biraz modernleştirildi.

ÖRGÜLÜ BALERİN TOPUZU

Hemen her dönem kullanılan ve beğenilen balerin topuzunu örgü ile kullanmak iyi bir seçim. Daha minyon ve sofistike bir görüntü oluşturan bu topuz boyun ve yüzü adeta ortaya çıkarıyor.

Önerilen Haberler