2019

2019'un gelinlik trendleri

Mükemmel bir düğün konseptinde başrolü kimseye bırakmayan gelinlikler, 2019'da yeni çizgileri ile adeta büyülüyor. Her tarza göre seçeneklerin sunulduğu modellerde yeni tasarımlar, gelin adaylarının tercihine sunuluyor.

2019'un düğün konseptlerini şekillendiren gelinlikler, yeni tasarım ve özellikleri ile gelin adaylarına özgür seçenekler sunuyor. Çok sayıda özel seçeneğin bulunduğu modeller, gelin adayların seçim yapmasını oldukça zorlaştıracak.

PELERİNLE DUVAĞIN BULUŞMASI

TV yapımlarından esinlenilerek tasarlanan pelerin detaylı gelinlikler, duvak ve pelerinin birleşmesiyle farklı bir görünüme kavuşuyor. Klasik görünümün yanında ceket tasarımlı modeller bu konuda gelin adaylarına seçim özgürlüğü sunuyor.

Sareh Nouri
Sareh Nouri

GÖSTERİŞLİ KUYRUKLAR

Tek başına düğün konseptinin öznesi haline gelen gelinlikler, gösterişli kuyruk detayları ile daha belirgin hale geliyor.

Anne Barge
Anne Barge

MİNİ ETEKLİ MODELLER

Son yıllarda geleneksel çizgiyi aşan ve farklı görünüme kavuşan gelinliklerin en çarpıcı tasarımlarından biri de mini etekli modellerdir.

Daniel Frankel
Berta

PASTEL TONLAR

Her dönem gelinliklerin renginde beyaz vazgeçilmez olsa da 2019'da bu alışkanlık biraz değişime uğruyor. Mavi pembenin yumuşak tonlarının tercih edildiği modellerde özel renk seçenekleri de gelin adaylarına sunuluyor.

Sareh Norui
Vera Wang

SARAY GELİNLERİ

Düğününde saray konsepti oluşturmayı düşünen gelin adaylarının tercihine sunulan prenses gelinlikler, 2019 gelinlik modellerinin en dikkat çekici tasarımları arasında yer alıyor.

Sareh Nouri
Sareh Nouri

MİNİMAL TASARIMLAR

Düğün konseptini modern konseptte yapmak isteyenler için ideal bir seçenek olan minimal tasarımlar, 2019'un gelinlik trendleri içinde özgün tarzı ile öne çıkıyor.

Project Bridal
Project Bridal

KURDELE DETAYI

Kurdele detayının öne çıktığı 2019 gelinlik modellerinde sırtta ve belde kullanılan kurdele, gelinlik tasarımına yeni bir biçim kazandırıyor.

Sareh Nouri
Zuhair Murad

VAZGEÇİLMEYEN TASARIM: DANTEL GELİNLİKLER

Her dönem gelinlik modelleri içinde kendine yer bulan dantel gelinlikler, 2019'da da popülerliğini koruyor.

Monique Lhuillier
Monique Lhuillier

KUŞ TÜYÜ GELİNLİKLER

2019'un gelinlik modellerinde ilk sırayı kuş tüyü gelinlikler alıyor. İlkbahar, yaz ve sonbahar için uygun tasarımlar sunan kuş tüyü gelinlikler, uçuş uçuş tarzı ile göz alıcı bir görünüm sunuyor.

Berta
Berta

Önerilen Haberler