2019

2019'un Kaş Trendleri

2019'da her yerde görmeye başlayacağınız kaş trendleri ile kaşlarınızı nasıl şekillendireceğinize karar verebilirsiniz.

Saç kesimi ya da saç boyatma ile nasıl bir dönüşüm yaşıyorsanız, kaşlarınızı şekillendirerek aynı değişimi yaşayacaksınız. 2019'un yeni kaş trendleri, yüzünüzü çevreleyen kaşlarınıza farklı çizgiler ve farklı tonlar getiriyor.

DOĞAL KAŞLAR

2017 ve 2018'de trend olan doğal kaşlar, 2019'da da yükselişini devam ettirecek.Doğal kaş şeklinizi kullanmak için kısa kuyrukları ve seyrek alanları kaş jeli ile düzeltebilir; doğal kaş şeklinizi oluşturabilirsiniz.

SAÇLARLA ZITLAŞAN KAŞLAR

Açık kaşlarla koyu saçlar ya da koyu kaşlarla açık saçlar arasında uyum yakalamak oldukça zordu. Artık bu zıtlıklar 2019'da koyu renk saç ve açık ton kaşlarla trend haline geldi.

BOYALI KAŞLAR

Saçlar boyanıyor da kaşlar neden boyanmasın? Renk seçiminde özgür olduğunuz renkli kaş modasında istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Kuaförlerde yaptırabileceğiniz bu işlemi, evinizde küçük denemelerle yapabilirsiniz.

SABUN ETKİSİ

Kaş jelinden sonra sabunlu kaşlar yeni alışkanlığınız olacak. Sabunlu kaşlar gür ve kabarık gibi görünüm savunuyor.

Fırçanızı sabuna sürüp dikey hareketlerle kaşlarınızı şekillendirin. Jellerle elde edemeyeceğiniz etkiyi sabunla elde edeceksiniz. Fırça ile kaşları sabunlamadan sonra oluşabilecek seyrekalanları kalemle doldurarak tamamlayabilirsiniz.

KABARIK KAŞLAR

2018'in trendi olan kabarık kaşlar, yükselişini 2019'da da sürdürüyor. Mikrofiber kullanarak kalınlaştıracağınız kaşlarınız, yumuşak ve dolgun bir görünüme kavuşacak. Doğal kaş renginizin tonlarında bir renk tonu ile kalınlaştıracağınız kaşlarınız, sizi daha özgür gösterecek.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.