2019

2019'un Salon Rengi: Islak Kum

Evinizde dinlendirici ve huzur verici bir ortam istiyorsanız, salonunuzda ıslak kum rengini tercih edebilirsiniz.

Evinizde en çok zaman geçirdiğiniz bölüm olan salonlar, doğru şekilde dekore edilerek huzur verici bir ortama dönüşebilir. 2019'un salon rengi olarak ön plana çıkan ıslak kum, salonlarınıza huzur ve dinginlik verecek.

KÜÇÜK SALONLARDA ISLAK KUM TONLARI

Islak kum rengi ortama gelen güneş ışığını homojen olarak olarak dağıtır. Bu özelliği odayı aydınlık ve ferah yapar. Islak kum, aynı zamanda odaya derinlik ve genişlik kazandırdığı için küçük salonlarda etkili sonuçlar veren bir tondur. Küçük bir alanı geniş göstermek istiyorsanız ıslak kum size yardım edecektir.

ISLAK KUMUN RENK KOMBİNASYONLARI

Hemen hemen her renkle uyum sağlayan ıslak kum, salonunuzu dekore ederken size özgürlük sağlıyor. Salon duvarlarınızda ıslak kumu tercih ettiğinizde salon mobilyaları seçerken stres de olmayacaksınız.

Eğer salonunuza romantik dokunuşlar yapmak istiyorsanız ıslak kum rengi ve country mobilya ikilisini tercih edebilirsiniz.

HER ORTAMA UYUM SAĞLIYOR

Islak kum rengi, nötr bir renk olmasıyla renk paletinde bir adım öne çıkıyor. Her tipe ev dekorasyonu ile uyum sağlayan ıslak kum, sadece salonda değil diğer mekanlara da istenen sonuçları veriyor. Farklı mobilya tasarımları ve aksesuarlarla uyum için görüntü sunan ıslak kum ile joker bir seçeneğe sahip olacaksınız.

Önerilen Haberler