2019 yazına damga vuran ünlülerin gelinlikleri

2019 yazına damga vuran ünlülerin gelinlikleri

2019 yazında evlenen ünlüler, giydikleri nefes kesici gelinliklerle gelinlik seçiminde kararsız kalan gelinlere ilham kaynağı oldular.

Yazın bitmesiyle birlikte ünlülerin yazın düğünlerinde giydikleri gelinlikleri magazin dünyasına damga vurdu. Gelinlik modelleri magazin dünyasıyla sınırlı kalmadı aynı zamanda gelinlik trendlerine de yön verdi. Ünlülerin nefes kesici güzellikteki gelinliklerine rehberimizden göz atabilirsiniz.

SOPHIE TURNER / JOE JONAS

Fransa'da nostaljik bir şatoda romantik bir düğün ile Sophie Turner ve Joe Jonas dünyaevine girmişlerdi. Sophie, sade ama ihtişamlı Louis Vuitton imzalı gelinlik tercihiyle mükemmel görünüyordu.

Uzun dantel kollar ve işlemeli kumaş gelinliğe nostaljik bir hava katarken, göğüs ve sırt dekoltesi yanında açık bırakılmış saçları ve sade makyajıyla modern-romantik görüntüsüyle gelinlere harika bir ilham kaynağı.

AMİNE GÜLŞE / MESUT ÖZİL

Mesut Özil ile evlenen Amine Gülşe, Berta marka bir gelinlik tercih etmişti. İnce askılı, altı kloş gelinliği, duvak ve çiçek detayı, günlük hayatta kullanılan saç modeliyle, yok denebilecek makyaj ile tamamlayan Gülşe, gösterişten uzak sadeliğiyle oldukça zarif olmuştu.

ELLIE GOUlLDING / CASPAR JOPLING

Ünlü şarkıcı Ellie Goulding ile sanatçı Caspar Jopling New York'ta evlenmişlerdi. Ellie'nin gelinlik tercihi Chloe markaydı. Peter Pan yakası, modelin her yerine dağılmış yıldız işleme detayı, yerlere kadar uzanan gelinliğiyle muhteşem görünüyordu.

HEIDI KLUM / TOM KAULITZ

Heidi Klum ve Tom Kaulıtz İtalya'da gizli bir tören ile evlenmişlerdi. Klum, uzun, straplez, kolları düşük ve eteği oldukça kabarık, komple dantel detaylı bir gelinlik giymeyi tercih etmişti. Gelin makyajı ve saçı için de bohem bir tarz seçmişti güzel model. Büyüleyici gelinliğiyle peri masalından fırlamış gibiydi.

SEREN ŞİRİNCE / TOBIAS SUTTER

Güzel oyuncu Seren Şirince, 3 yıldır birlikte olduğu İngiliz sevgilisi Tobias Sutter ile dünyaevine girmişti. Düğününden kareleri sosyal medyadan paylaşan Şirince'nin duru güzelliği ve sade gelinliği harika görünüyordu.

Önerilen Haberler