2019 Yazında Trend Olan Aksesuarlar

2019 Yazında Trend Olan Aksesuarlar

2019 yazına girdik gireceğiz. Bu sırada gardıropları yenilemek ve trendlerden haberdar olmak için hazırlıklar başladı. Bu sene en az kıyafetler kadar şıklığınızın kaynağı olacak aksesuarlar belirlendi.

Sokaklarda ve davetlerde sıklıkla göreceğimiz bu senenin trend aksesuarları geçmişe dönüş ve yeni trendlerle gözlerimizi kamaştıracak. Yaza uygun ve onun ruhunu yansıtan bu aksesuarlar şıklığınıza şıklık katacak.

BANDANA

Bandana hem ilkbaharın modasıydı hem de sürekli yaza da damga vuracağı konuşuluyordu. 90'lardan gelen bandana topuz ve yarı açık saçlarla oldukça güzel görünüyor.

DENİZ KABUĞU

İlkbahardan yaza geleceğini bildiğimiz bir diğer trend deniz kabuğu. Takılardan, çantalara kadar birçok yerde gördüğümüz deniz kabuğu adeta yazın ruhunu yansıtıyor.

ZİNCİR KEMER

2000'lerin başlarında gördüğümüz zincir kemerler geri döndü. Siyah kombinlerle kullanmak açısından cazip olan bu trend oldukça popüler olacak gibi görünüyor.

İNCİ

Zarif ve klasik olarak asla modası geçmeyen inci, bu sene daha küçük ve damla şeklinde karşımıza çıkacak.

HALHAL

Bollywood filmlerini olmazsa olmazı halhal hepimize kumsalı hatırlatıyor. Yazın ruhuna uygun bir aksesuar daha.

SAÇ KLİPSLERİ

Çok sık gördüğümüz hatta sıkılmaya başladığımız saç klipsleri, farklı renk ve şekilleri ile dağınık saçlarımızda parlayacak.

KAPLUMBAĞA DESENİ

İşte yepyeni bir yaz trendi: Kaplumbağa deseni. Kolye, küpe hatta kıyafetlerde göreceğimiz bu desen vamp bir görüntü oluşturabilir.

PARA KOLYELER

Yeni olmadığını biliyoruz. Ancak henüz vazgeçmeye hazır değiliz. Bu vintage tasarım para kolyeler yazın kıyafetlerimize çok yakışacak.

KURDELE

Siz de mi nostalji sevenlerdensiniz? Çünkü öyleyse bu aksesuar tam size göre. Kurdele ile birçok topuz ve at kuyruğu modeli yapılabilir böylece sıcak havalarda pratik çözümler ayrıca şık da görünebilir.

Önerilen Haberler