2019 yılının trend yüzük modelleri

2019 yılının trend yüzük modelleri

Son yıllarda büyük çıkış yakalayan ve tarzımızı tamamlayan aksesuarlardan yüzük için bu yılın trendleri belirlendi. İşte, 2019 yılında her yerde göreceğimiz yüzük modellerini sizin için derledik.

Beyaz bir tişört giyip yüzüklerimizi patlatarak bile güzel görünebiliriz. Son zamanlarda değeri fark edilmiş yüzükleri için de trendler hızlıca yükseliyor.

KALIN BANTLI YÜZÜKLER

Stilistlere göre sağlam bir karakter göstergesi olan kalın bantlı yüzük seçimi, özellikle şık akşamlarda kullanılabilir. Tek yada ince bantlı yüzüklerle kombin edilebilen bu yüzükleri caddelerde sıklıkla göreceğiz.

İNCİ YÜZÜKLER

Zamanı asla geçmeyecek olan inci yüzükler 2019 yılında da yerini koruyor. Klasik bir şıklıkla özdeşleşen inci, ince yüzüklerle kombin edilerek daha spor hale getirilebiliyor. Narin bir hava veren inci için damla şekli ise bu senenin trendi oluyor.

ARMUT KESİM YÜZÜKLER

Taşlı yüzüklerde bu sene armut kesimin ön planda olduğunu görüyoruz. Özellikle tek taşlarda ön plana çıkan bu kesim daha küçük ve zarif şekli ile günlük hayatta da karşımıza çıkıyor.

VİNTAGE YÜZÜKLER

Modanın her alanında estiği gibi aksesuarlarda da vintage havası esiyor. Para kolyeler ve eskitme altın rengi yüzükler 2019 yılına damgasını vurdu. Özellikle birden çok parmağa yan yana takılan ince vintage yüzükler tarzınıza tarz katabilir.

RENKLİ TAŞLI YÜZÜKLER

Renklerin aksesuarlardaki yerini hepimiz biliriz. Özellikle yazın bronz tene ne kadar yakıştığına da. İşte, bu renkli yüzükler hemen hemen her yerde karşımıza çıkacak. Sokakta, plajda ve özel gecelerde…

Önerilen Haberler