28 Aralık - 3 Ocak haftalık burç yorumları

28 Aralık - 3 Ocak haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 28 Aralık - 3 Ocak haftasında burçları neler bekliyor?

KOÇ: Yolculuk, hukuk, eğitim, uzak akrabalarla ilişkilere yoğunluk vereceksiniz. Evliler yeni yıla eşlerinin akrabalarıyla girebilirler. Baş ve kemiklerle ilgili kaza riskine dikkat etmelisiniz. Kendi içinizde kararsızlıklar ve ayrışmalar yaşayabilirsiniz. Akılcı olun.

BOĞA: Hafta genelinde; ödemeler, kredi, ek kazançlar, miras veya ameliyat gibi konularla ilgilenmeniz gerekecek. İç sesiniz ise; sizi kazançlarınızı artırmaya yönlendirecek. Genel anlamda enerjiniz içe dönük bir öfkeyle çalışabileceği için, sakin olmaya çalışın.

İKİZLER: Çarşambaya kadar ödemeleri çözdükten sonra; yeni yıla sevdiklerinizle gireceksiniz. Çalışanlar iş ortağıyla yeni yıla girebilirler. Ön planda olma ihtiyacınızın ve merakınızın daha yüksek olduğu bir haftadasınız. Büyük akrabalarınızla güç mücadelesine girmeyin.

YENGEÇ: Günlük rutinler veya sağlık konularına yoğunlaşmak zorunda kalabilirsiniz. Meraklı ancak içe dönük bir duygu durumundasınız. Ailenize karşı çok fazla özveride bulunduğunuzu ancak, boşa emek verdiğinizi düşünebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde sorun çıkabilir.

ASLAN: Hafta başında sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Çarşambadan itibaren; aşk, çocuk temaları ön planda olacak. İş hayatı olanlar işleriyle ilgili olarak ani krizler yaşayabilirler. Öğrenciler ise; öğretmenleriyle problem yaşayabilirler.

BAŞAK: Ailenize, evinize veya gayrimenkul işlerine zaman ayıracaksınız. Eskiden yaptığınız tatillere özlem duyabilirsiniz. Hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler veya uzak akrabalarınızla ilgili bazı sorunlar çıkabilir. Farklı düşünceler üretebileceğiniz bir dönem.

TERAZİ: Hafta genelinde; kardeş veya yakın çevreyle ilişkiler ön planda. Uzak kadın akrabalarla anlaşmakta zorlanacaksınız. Çalışanlar; üst yöneticilerinin baskısı nedeniyle işten ayrılabilirler. Olayları çok yönlü değerlendirerek karar alırsanız iyi olur.

AKREP: Salı gününden itibaren kazançlarınıza odaklanacaksınız. Duygularınızla hareket ederseniz çok harcama yapabilirsiniz. Evlilik veya ortaklı işlerinizde; olaylara değişik açıdan bakarak güzel yol alabilirsiniz. Sizin için otorite konumundaki insanlarla restleşmeyin.

YAY: Kendinizle ilgileneceğiniz bir dönem. Geçmişten gelen maddi konular nedeniyle; eşiniz veya ortağınızla sorun yaşayacaksınız. Akılcı hareket ederek problemi çözebilirsiniz. Aldatma, aldatılma olaylarına dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız.

OĞLAK: Pazartesi günü bakımlarınızı yaptıktan sonra, inzivaya çekileceksiniz. Ailenizden bazı kadınların gizli düşmanlığına maruz kalabilirsiniz. Aile büyüklerinizin ne düşüneceğini çok fazla kafanıza takabilirsiniz. Olayların gerçek yüzünü görmeye çalışın.

KOVA: Kalabalık bir ortamda yeni yıla girmek isteyeceksiniz. Arkadaş çevrenizdeki sevdikleriniz için fazla harcama yapabilirsiniz. Bu hafta evlilik veya ortaklık niyetiyle tanışacağınız kişinin, sizin için doğru insan olmayacağını bilmenizde yarar var.

BALIK: Hayatınızdaki konumunuza odaklanacağınız bir dönemdesiniz. Çalışanlar tüm zamanlarını işe ayıracaklar. Ancak duygusal olarak ise; aileleriyle olmak isteyecekler. Aileden kadınların ne düşündüğünü çok da kafanıza takmayın. Akılcı olun yeter.

Önerilen Haberler