3 - 9 Mayıs haftalık burç yorumları

3 - 9 Mayıs haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 3 - 9 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

KOÇ: Kendinize odaklanacaksınız. Güzelleşmek adına bir takım dokunuşlar yaptırabilirsiniz. Geçmişteki bir iş bağlantınızla ilgili sorun çıkabilir. Atak olan enerjiniz bu dönem daha sakin, sabırlı ve rahat olarak akacak. Evliler aşklarını güçlendirebilirler.

BOĞA: Evlilik ve ortaklı projelerle ilgili olayların netleşeceği iki haftalık bir sürece giriyorsunuz. Genel olarak Boğa enerjisinin hakim olduğu gökyüzü sizi desteklese de, sosyal çevrenizdeki büyüklerinizle ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Bakımlar için uygun zamanlar..

İKİZLER: Çalışma hayatı, sağlık veya gündelik yaşamınızdaki olaylarla ilgili bazı belirsizlikler neticelenecek. Daha içe dönük ve ruhsal olmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal çevrenizin desteğiyle bazı şanslı iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

YENGEÇ: Aşk veya çocukla ilgili konularda sonuç alacağınız bir dönemdesiniz. Akrep dolunayı sizi güzel etkileyecek. Enerjinizi güçlü bir şekilde yansıtabileceksiniz. Oldukça aktif olacaksınız. Aslında biraz daha manevi ve spiritüel konulara yoğunlaşmak iyi gelir.

ASLAN: Aile, ev ve emlak konularında attığınız tohumların meyve verdiği iki haftalık döneme giriyorsunuz. Kariyerinize ve kısa vadeli hedeflerinize odaklanacaksınız. Bazı kalıcı değerler oluşturmak için zorlansanız da, zemin buna müsait.

BAŞAK: Yakın, uzak akrabalarla ilgili gelişmeler, eğitim, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler genel anlamda tüm haftanızı meşgul edecek. Güçlü bir İlahi korumayı yanınızda hissedeceksiniz. Ailenizden çok kariyerinize yoğunlaşmanız gereken bir dönemdesiniz.

TERAZİ: Gelirlerinizle ilgili yaptığınız girişimlerin sonuçlarını alacağınız bir hafta. Miras, kredi, ödemeler gibi işlerle de ilgilenmeniz gerekebilir. Devam eden rahatsızlığı olanlar bir operasyon geçirebilirler. Duygularınızla düşüncelerinizi dengelemek zor olacak.

AKREP: Burcunuzda gerçekleşecek dolunay ile hayatınızda, evliliğinizde veya ortaklığınızdaki tüm gelişmelerin belirginleşerek kendini göstereceği on beş günlük bir dönem. Aile içindeki sorumluluklar size ağır gelebilir. Ani gelişmelere açık bir dönem.

YAY: Aşk, flört, veya çocukla ilgili konuların öne çıkacağı bir hafta. Sosyal çevrenizdeki bazı olayların belirgin şekilde ortaya çıktığını göreceksiniz. Ben değil, biz demenin daha doğru olacağı genel bir süreçte olduğunuzu bilmenizde yarar var.

OĞLAK: Kariyeriniz veya kısa vadeli hedefinizle ilgili olayların neticeleneceği bir hafta. Sorumlulukların ağırlığı zorlayıcı olabilir. Genel anlamda aşk ve parayla ilgili konularda sürpriz gelişmeler kapıda. Size uymayacak şekilde, rehavet içinde davranabilirsiniz.

KOVA: Haftanın ilk yarısında kardeş ve yakın çevrenizle ilgilenirken, ikinci yarısındaysa kazançlarınıza odaklanmanız gerekecek. Evliler kalp seslerini dinleyerek eşleriyle olan ilişkilerini geliştirebilirler. Kariyerde ise; bazı anlaşmalar son anda bozulabilir.

BALIK: Ek kazançlar, kredi, miras gibi konuların neticeleneceği bir hafta. Devam eden rahatsızlığı olanlar operasyon geçirebilirler. Kazançlarınızda da artış olacaktır. Kısmetli bir dönemdesiniz. Sorumluluklar zor gelebilir. Ani gelişmelere açık zamanlar.

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Önerilen Haberler