4 farklı sağlıklı kahvaltı menüsü

4 farklı sağlıklı kahvaltı menüsü

Güne enerjik ve zinde başlamak için sağlıklı bir kahvaltı yapmak şart. Peki, sağlıklı kahvaltı menülerini nasıl hazırlayabileceğinizi biliyor musunuz?

Farklı kahvaltı menüleri hazırlayarak güne enerjik ve lezzetli başlangıçlar yapabilirisiniz. Sizin güne lezzetli ve zinde başlamanızı sağlayan 3 farklı kahvaltı menüsünü sizin için hazırladık.

1.FISTIK EZMESİ, MUZ VE CHİA TOHUMLU TOST

Güne doyurucu ve sağlıklı bir başlangıç yapmanızı sağlayan özel tost ile aynı zamanda özel bir lezzet tatmış olacaksınız. Şekersiz fıstık ezmesi, yarım muz, biraz chia tohumu ve tost ekmeği ile hazırlayacağınız tostu taze sıkılmış portakal suyu ile afiyetle tüketebilirsiniz.

2.KIRMIZI MEYVELİ SMOOTHİE

Lezzetli ve kolay bir seçenek olan kırmızı meyveli smoothie görsel olarak da iştahınız açacak türden. Ahududu, yaban mersini, çilek gibi donmuş kırmızı meyveler ile süzme yoğurdu, süt ve meyve suyu enerjiyi kaşıklayabilirsiniz.

3.FISTIK EZMELİ MUZLU SMOOTHİE

Pratik şekilde yapacağınız fıstık ezmeli muzlu smoothie ile güne hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Muz, yoğurt, süt ve buzu karıştırıp enerjik kahvaltınızı hazırlayabilirsiniz.

Önerilen Haberler