5-11 Nisan haftalık burç yorumları

5-11 Nisan haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 5-11 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

KOÇ: Her konuda oldukça aceleci ve atak olacağınız bir hafta. Enerjinizi güçlü bir şekilde kullanabileceksiniz. Kardeşiniz veya yakın çevrenizle gireceğiniz mücadele aslında iki taraf için de iyi olacak. Bazı konularda kandırılma ihtimalinizin yüksek olduğunu unutmayın.

BOĞA: Daha içe dönük olacak, manevi veya spiritüel konularla ilgileneceksiniz. Hayatınızdaki konumunuz veya kariyerinizle ilgili olarak aşırı hırs yapabilirsiniz. Fevri davranırsanız da hata yaparsınız. Büyüklerinizle maddi konularda anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

İKİZLER: Hafta başı evden çıkmakta zorlansanız da, aktif bir hafta sizi bekliyor. Her zamankine göre enerjinizi daha güçlü yansıtabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yurt dışı, eğitim, hukuk veya uzak akrabalarla ilgili konularda bazı şeyleri fazlaca takıntı haline getirebilirsiniz.

YENGEÇ: Kariyerinize ve statünüze odaklanacaksınız. Bekarlar, arkadaş çevrelerinde tanışacakları biriyle, aniden evliliğe dönük adımlar atabilirler. Çalışanlar ortak çalıştıkları kişilerle güç mücadelesine girebilirler. Akılcı hareket etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

ASLAN: Kısa vadeli hedefinize ulaşacağınız güzel bir hafta. Eğitim, hukuk, yurt dışı, turizm ve uzak akrabalarla ilgili olaylar haftanın ana teması. Ortaklıklarda ve evliliklerde ise; sorunlar çıkabilir. Akılcı ve sorumlulukla hareket ederek problemi çözebilirsiniz.

BAŞAK: Ödemeler, kredi veya miras işleriyle ilgileneceğiniz bir hafta. Eşinizle veya ortağınızla olan ilişkilerinizin güçleneceği, sorunların çözüleceği bir dönemdesiniz. Kariyeriniz için, iletişim yeteneğinizi güçlü bir şekilde kullanabileceksiniz.

TERAZİ: Evliliğinizle, ailenizle ilgileneceksiniz. Çalışan ortaklı projelerine de yoğunlaşabilirler. Giyiminize, imajınıza yönelik eleştiri alabilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınızın artacağı bu hafta fevri değil, akılcı hareket etmek en iyisi. Şehir dışı bir seyahat size iyi gelecektir.

AKREP: Aşk, çocuk veya hobilerinizle daha çok ilgileneceksiniz. Kazançlarınızla ilgili bir azalma varsa, bu dönem başkalarından destek almaktan çekinmeyin. Yakın çevrenizde rekabetçi insanlar hırs yapabilirler. Onlara karşı dikkatli olmanızda yarar var.

YAY: Ailenize, evinize veya emlak işlerine daha çok yoğunlaşacağınız bir hafta. Gayrimenkul işi yapanlar güzel kazanç elde edebilirler. Duygularınızla mantığınızın çelişeceği bu dönem, aklınızla ve sorumlulukla hareket ederseniz başarılı olursunuz.

OĞLAK: Kardeş, kuzen ve yakın çevre ilişkilerinin ön planda olacağı bir hafta. Bazılarınız aşk ilişkilerinde, bazılarınız ise; çocuğunuzla ilgili konularda aşırı hırs yapabilirsiniz. Her şeyin fazlası zararlıdır ve insanı yanlışa sürükler. Akılcı ve kontrollü hareket etmek en iyisi.

KOVA: Kazançlarınıza yoğunlaşacaksınız. Yeni iş anlaşmalarıyla, bereketli bir şekilde gelirinizi artırabilirsiniz. Duygusal davranırsanız fazla harcama yapabilirsiniz. Birlikteliği olanlar, geçmişten gelen bir hırs nedeniyle, tekrar sorun yaşayabilirler.

BALIK: Hafta başında kendinizle ilgilenseniz de, devamında gelirlerinize odaklanacaksınız. Sosyal çevrenizdeki bir kadınla, rekabet nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bekarlar kariyeri ve imkanları iyi olan bir eş adayıyla tanışabilirler.

Not: Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.

Önerilen Haberler