5 Adımda Meghan Markle

5 Adımda Meghan Markle'ın Hamile Stili

Söyledikleriyle ve yaptıklarıyla tüm dünyanın ilgi odağı Meghan Markle, hamile giyim stili ile anne adaylarının takibine girdi.

Kraliyet ailesinin ve dünyanın moda gündemini belirleyen Meghan Markle, giyim trendlerine de yön veriyor. İşte Meghan Markle'ın hamile giyim stili…

1.DESEN ZENGİNLİĞİ

Meghan Markle modern kombinlerde gösterdiği başarıyı, desenli elbiselerde de gösteriyor. Fas ziyaretinde tercih ettiği mavi elbise, hem desenleri hem de mavi rengi ile yinyang stili rüzgarları estirmişti.

2.NUDE BASKINLIĞI

Meghan Markle, hamilelik öncesinde sıkça tercih ettiği renkleri, hamilelik döneminde de kullanmaya devam etti. Düşesin nude ilgisi hamilelik döneminde bir kat daha pekiştiğini kombinlerinden anlayabiliyoruz.

3.RENKLERİN UYUMU

Aynı kombinde cesur renkleri bir araya getiren Meghan Markle'ın, hamilelik stilinde de cüretkar parçaları kullandığı görülüyor. Morun ve kırmızının uyumunun öne çıktığı bu kombin, 1980'lerde benzer kombinleri tercih eden Prenses Diana ile birçok defa karşılaştırıldı.

4.VINTAGE KOMBİNLER

Sussex Düşesi, hamile giyim kombinlerinde renk bandını oldukça geniş tutuyor. Öyle ki vintage eğilimlerin olduğu kombinleri sık sık tercih ediyor. Meghan Markle'nin siyah tutkusunun vintage eğilimlerle birleştirdiği kombin, baby shower partisi alışverişinde kameralara yansımıştı.

5.KIRMIZI HALI STİLİ

Sussex Düşesi, şık tarzını kırmızı halıda da gösterdi. 2018 Royal Variety Performance Gala'da tercih ettiği boyundan bağlamalı göz alıcı elbisesi ile Lady Diana'ya selam gönderen Markle, stiliyle göz doldurdu.

Önerilen Haberler