5 Farklı Şekliyle Sarılmanın Anlamları

5 Farklı Şekliyle Sarılmanın Anlamları

Romantik ya da arkadaşça sarılma türleri mevcuttur. Ancak her sarılışın bir anlamı vardır. Partneriniz ya da hoşlandığınız kişinin size karşı olan duygularını belli eden bu sarılmaların anlamlarına gelin birlikte bakalım.

Vücut dili aslında bize fark ettiğimizden daha fazlasını anlatır; size karşı olan duygularını ya da ilişkinin gelecekteki rotasını. İşte, 5 farklı şekliyle sarılmaların anlamları...

ARKADAN SARILMA

Arkadan sarılma genellikle her zorlukta arkanızda olacağı anlamına gelmektedir. İlişkilerde sorumluluktan kaçmayan ve ilişkinin içinde hissettiren erkeklerin yaptığı bu sarılma favoriler arasında yerini alıyor.

GÖZ GÖZE SARILMA

Duygusal anlamda yoğun bir sarılma türü olan göz göze sarılma, en güvenilir ve derin yakınlaşmalardan biridir. Birinin kendini size tam olarak verdiği ve duygusal olarak sizinle benzer derin duygulara sahip olduğu gösterir. Mutlu, huzurlu ve sadakat dolu bir ilişkinin işareti olabilir.

BELDEN SARILMA

Erkeğin genellikle sizinle daha fazla zaman geçirmek istediği ve sizinleyken kalkanlarını indirdiğini belli eden belden sarılma, oldukça güzel bir anlama sahip olsa da genellikle bu sarılmayı yapan erkeklerin çok hızlı aşık olup şıpsevdi oldukları görülmüştür.

TEK ELLE SARILMA

Birçok anlama sahip olan tek elle sarılmada eğer partneriniz bunu size yapıyorsa, sizi kanatları altına aldığını gösteriyor olabilir. Arkadaşlar arasında da sıklıkla kullanılan bu sarılma türü için söylenebilecek bir diğer şey ise, eğer hoşlandığınız kişi size bu şekilde sarılıyorsa sizi sadece arkadaşı olarak gördüğü anlamına da gelebilir.

SIRTINI SIVAZLAYARAK SARILMA

Genellikle arkadaşça bir anlam ifade eden bu sarılma için söylenebilecek bazı ihtimaller var. Ya partneriniz sizi daha çok arkadaş olarak görüyor olabilir ya da partner adayınız size duygusal anlamda bir şeyler beslemiyor olabilir.

Önerilen Haberler