5 Ünlü Anne ve Stilleri

5 Ünlü Anne ve Stilleri

Hamilelik dönemleri ile stil ikonu olan ünlü anneler, giydiği kıyafetlerle moda dünyasının takibine girdi. Kraliyet ailesinden Hollywood yıldızlarına 5 ünlü annenin stillerini mercek altına aldık.

Meghan Markle, Blake Lively, Natalie Portman, Kate Middleton ve Mila Kunis'in hamile ve anne stilleri, moda dünyasının trendlerine yön verdi.

MEGHAN MARKLE

Stili ile akla gelen ilk isim olan Meghan Markle, 6 Mayıs'ta bebeğini dünyaya getirdi. Markle'ın her şey moda dünyasının gündemi oldu. Sportif ve sofistike tarzı ile öne çıkan düşes, adete bir moda ikonu oldu.

NATALIE PORTMAN

Ünlü oyuncu Natalie Portman, Oscar ödül töreninde giydiği mor kıyafeti ile hafızalara kazındı. Ödülü getiren Black Swan filminin çekimlerinde eşi ile tanışan ünlü oyuncunun iki çocuğu var.

KATE MIDDLETON

Cambridge Düşesi Kate Middleton ve Prens William'ın üç çocukları var. Hamilelik süreci Meghan Markle'ın biraz gölgesinde kalmış olsa da zarif stili ile adından sıkça söz ettirdi.

BLAKE LOVELY

Blake Lovely ve Ryan Reynolds çiftinin üçüncü çocuklarını bekledikleri haberi geldi. Gossip Girl ile adını dünyaya duyuran Lively, önceki iki hamileliğinde olduğu gibi bu hamileliğinde de modanın gündemine oturacağı kesin.

MILA KULIS

Mila Kulis, hamilelik döneminde cool bir tarz ortaya koydu. Mila Kulis ve Ashton Kutcher çiftinin iki çocuğu var.

Önerilen Haberler