6 kez ölüp dirilen kadının yazdığı not şok etti!

6 kez ölüp dirilen kadının yazdığı not şok etti!

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde yaşanan olayda 6 kez ölüp dirilen kadın, kağıt kalem istedi. Kadın kağıda "O gerçek" yazdıktan sonra eli ile gökyüzünü gösterdi.

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde yaşayan Tina Hines isimli kadının yaşadıklarını yeğeni Madie Johnson sosyal medya hesabı üzerinden anlattı. Jhonson, teyzesinin kalp rahatsızlığı nedeniyle 6 defa ölüp dirildiğini; teyzesinin 4 defa doktorlar iki defa da kocası tarafından hayata döndürüldüğünü ifade etti.

KAĞIDA YAZDI "O GERÇEK"

Daily Mail'de yer alan haberin detayları okuyucuları şaşkınlığa uğrattı. Akıllara durgunluk veren olayı Madie Johnson şu şekilde anlattı: "Yaklaşık bir yıl önce; tanıdığım en şaşırtıcı, en zeki ve en sağlıklı insanlardan biri olan Tina Teyzem kalp krizi geçirdi. Eniştem Brian, hastaneye gelmeden önce kalbi duran teyzemi iki kez diriltti. Hastaneye geldiğimizde doktorlar öldüğünü söyledi. Teyzem defibrilatöre kondu. Ardından mucizevi bir şekilde uyandı. Uyandığında konuşamıyordu. Kuzenlerimden kâğıt kalem istedi. Kâğıda 'O gerçek' yazdı. Odada bulunan herkes şoka girdi ve 'Gerçek olan ne?' diye sordu. Teyzem gözyaşları içerisinde parmağıyla gökyüzünü işaret etti." dedi.

"SONSUZ BİR UMUT VERDİ"

Kişisel sosyal medya hesabından yaşadıklarını anlatan Jhonson, "Bu gerçek hikâyeyi paylaşmak zorundaydım. Bazen zayıflayan inancım artık çok kuvvetli. Bana sonsuz bir umut verdi. Yaşam tarzımı değiştirdi" ifadelerini kullandı.

Önerilen Haberler