ABD

ABD'deki defilede Ayşe Hatun Önal rüzgarı esti

Azeri modacı Rufat İsmayil'ın hazırladığı 'Afffair Khari Bulbul Flower' koleksiyonu, New York Fashion Week'te moda tutkunlarının beğenisine sunuldu. Defilede damga vuran detay ise güzelliğiyle öne çıkan eski manken ve şarkıcı Ayşe Hatun Önal oldu.

Ünlü modacı Rufat İsmayil'ın oluşturduğu 'Afffair Khari Bulbul Flower' koleksiyonu ABD'de moda severlerin beğenisine sunuldu. New York'ta düzenlenen defilede baş manken olan Ayşe Hatun Önal'a Azeri model Günay Musayeva eşlik etti.

30 YABANCI MODEL TANITTI

Türk kültüründen izler taşıyan defile, görsel sunumuyla da eleştirmenlerden tam not aldı. Defilede Azeri şarkıcı Aygün Kazımova, Türk ezgilerini yansıtan şarkıları seslendirirken 150 parçadan oluşan 30 tasarım 'Afffair Khari Bulbul Flower' 2020 ilkbahar yaz koleksiyonu, 30 yabancı model ve Ayşe Hatun Önal ile tanıtıldı.

TÜRK KUMAŞLARI KULLANILDI

Mor, kavuniçi, lila ve beyaz tonların ağırlıkta olduğu defilede Tük kumaşlarının kullanılması dikkatleri çekti. Türk el işçiliğiyle detaylarının hazırlandığı tasarımlar ve özel aksesuarlar defile ile moda severlerin beğenisine sunuldu.

Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.