Acelesi Olanlar için Pratik Saç Modelleri Acelesi Olanlar için Pratik Saç Modelleri

Acelesi Olanlar için Pratik Saç Modelleri

Kadınların en fazla vakit harcadığı aktivitelerden biri olan saç şekillendirme, pratik saç modelleri ile kısa sürede tamamlanan işlemlere dönüşüyor.

HIZLI BÜKLÜM SAÇ

Saçınızı 3 eşit bölüm olacak şekilde ayırın. Orta bölümü düşük at kuyruğu şeklinde yapın. Diğer bölümlerden birini alın ve döndürerek at kuyruğunun içinden geçirin. Bu işlemi sadece bir kez yapın. Bükülen saçını lastik toka ile at kuyruğuna sabitleyin. Diğer saç bölümüne de aynı işlemi uygulayarak işlemi tamamlayın.

TWİST AT KUYRUĞU

Saçınızı fazla yükseltmeden at kuyruğu şeklinde toplayın. Topladığınız saçınızı sabitlemeyin. At kuyruğunun saçınızın biraz sağ tarafında olması gerekmektedir. At kuyruğunutabandan kavrayın ve saat yönüne doğu döndürün. Toka kullanarak bükümleri iki taraftan sabitleyin.

FRANSIZ ÖRGÜLÜ DÜŞÜK TOPUZ

Saçınızın hangi tarafta olmasını istiyorsanız o tarafa doğru saçınızı ayırın. Ayırdığınızı saçını üst bölümden aşağı doğru örün. Saçınızın yanlarını gevşeterek saçınıza hacim kazandırın. Saçın kalan kısmını toplayarak at kuyruğu yapın. Yaptığınız at kuyruğunu toplayıp topuz yapın ve sabitleyin.

BİR DAKİKALIK TOPUZ SAÇ

Saçınızı yüksek at kuyruğu saç şekline getirin. At kuyruğunu kavrayarak saat yönüne doğru döndürün. Lastik toka kullanarak saçı sabitleyin. Gerekiyorsa tel tokalar da kullanabilirsiniz. Lastik tokaya alternatif olarak saç çubuğu tercih edebilirsiniz.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler