Acqua Di Parma

Acqua Di Parma'nın Büyüleyici İki Kokusu Rosa Nobile ve Peonia Nobile

Lüks İtalyan parfüm markası Acqua di Parma’nın büyüleyici iki kokusu Rosa Nobile ve Peonia Nobile ile teninize farklı bir dokunuş yaşatın.Tomurcuk gülün sihirli dokunuşlarla açması ile gizeminden hiçbir şey kaybetmeden feminenliği doruklarda yaşayan zarif bir kadına ithaf olunan Rosa Nobile. Tutku, nezaket, ölümsüz sevgi, hassasiyet, sevinç, hayal, içsel bir servet duygusu ile buluşuyor. Duygularının tadını çıkaran, hayallerinin peşinden koşan, deneyimlemekten korkmayan bir kadını tasvir ediyor. Rosa Nobile, İtalyan gül bahçelerinden gelen asaletin bir parçası.  Bahçenin en güzide çiçeklerinden ilham alınarak, sanatı güzellikle kusursuz dengede birleştiriyor. 

İsminin ilhamını Zeus'u iyileştiren çiçeğin kökünden alan Peonia Nobile kokusu, yoğun enerjisi ve asil duruşu ile sofistike kadınsılığı ortaya çıkarıyor. Karabiberin canlı notalarının ve ahududunun yumuşaklığı ile bir arada bulunduğu ferahlatıcı ve meyveli  kokusuyla teninizde kusursuz bir denge kuruyor. Şakayıkların görkemli notaları güneşli sardunyayla, yumuşak, zarif Türk gülüyle ve taze frezya ile zenginleştiriliyor.

Rosa Nobile 100 ml EDP: 675 TL

Peonia Nobile Eau de Parfum 100 ml: 675 TL

Satış noktaları: Beymen Zorlu Center, Beymen İstinyepark, Beymen Panora, Wepublic, Harvey Nichols Kanyon, Harvey Nichols Ankara, Brandroom Nişantaşı, Brandroom Suadiye

Önerilen Haberler