Akdeniz Esintisinin Dekorasyona Dokunuşu: İndigo Mavisi

Akdeniz Esintisinin Dekorasyona Dokunuşu: İndigo Mavisi

Bahar mevsimini Akdeniz sıcaklığıyla karşılamak ister misiniz? Evinizi Akdeniz'in sıcak esintilerini taşıyan indigo mavisi ile dekore ederek hem kendinizi hem de evinizi bahara hazırlayacaksınız.

Yaşam mekanlarınıza sofistike bir tarz katmak ve iç huzuru bulmak için ev dekorasyonunda Akdeniz rüzgarları estirmeniz yeterli olacaktır. Bunun için indigo mavisi, namıdiğer çivit mavisini tercih edebilirsiniz.

OTURMA ODASI

İndigo mavisi bilinçaltı ve sezgileri kuvvetlendirici etkiye sahiptir. Evinizin en sık kullandığınız bölümü olan oturma odasında infigo mavisini kullanarak bu rengin ruh dünyanızı etkileyen özel tesirinden faydalanabilirsiniz. Oturma odanızı indigo mavisine boyamak, aksesuarlarda ve oturma grubunda benzer tonları tercih etmek, zihinsel yorgunluğu atmak için doğru seçimler olacaktır.

İndigo mavisini kombinlemek için soft renk renkleri kullanabilirsiniz. Birçok renkle uyum içinde olan indigo mavisi, yumuşak tonlarla rahatlıkla kombinlenebilir.

MUTFAK

Canlı ve enerjik bir mutfak için mutfağınızda indigo mavisini tercih edebilirsiniz. Mutfak mobilyalarında kullanabileceğiniz bu özel renk, aynı zamanda mutfak araç gereçlerinde de kullanılabilir. Evlerin küçük alanları olan mutfaklar, indigo mavisinin derinlik algısını artırması ile daha geniş ve daha ferah alanlara dönüşüyor.

YATAK ODASI

İndigo mavisinin uykunuzda da sizi rahatlatmaya devam etmesi için yatak odanızda benzer tonları kullanmanız gerekecek. Nevresim takımı, duvarlar, perdeler ve aksesuarlar indigo mavisini kullanabileceğiniz ideal alanlardır.

BANYO

Banyo yüzeylerinde kolaylıkla uygulayabileceğiniz indigo mavisi, beyaz banyo eşyaları ile uyum sağlayacak. Akdeniz'in sıcak sularının banyoda da hissetmek için banyonuzda indigo mavisine yer açabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.