Akileine

Akileine'den Terleyen ve Kokan Ayaklara Çözüm

Akileine’in, terleyen ve kokan ayaklar için 3 ürünlük serisi şimdi Türkiye’de.Yaz aylarında terleyen ve kokan ayaklar en çok karşılaştığımız problemler arasında. Fransa'nın 1 numaralı ayak bakım markası Akileine'in, terleyen ve kokan ayaklar için 3 ürünlük serisi şimdi Türkiye'de!

Hava sıcaklıklarının artmasıyla beraber sıklıkla rahatsız olunan terleme ve ayak kokusu problemi, sosyal ortamlarda yaşanan rahatsızlığın yanı sıra önlem alınmadığında ayaklarda bakteri oluşumu ve cilt bariyerinin bozulması gibi sağlık problemlerine neden olabilir. 

Fransa'nın 1 numaralı ayak bakım markası Akileine, çeşitli seviyelerde görülen terleme ve ayak kokusu problemlerine 3 farklı ürünü ile çözüm sunuyor.

-    Sadece ayak terlemesi durumları için Akileine Ayak Terlemesine Karşı Sprey, fazla teri emerek ve ayakları sürtünmeye karşı korur. Kullanım sonrası tabanlarda aşırı ısınmayı ve terlemeyi de önler

-    Ayak terlemesi ile beraber koku da görülen durumlar için Akileine Ayak Terlemesi ve Kokusuna Karşı Deo Sprey, ilk uygulamadan itibaren koku ve terlemeyi azaltmaya yardımcı olur.

-    Aşırı ayak terlemesi durumlarında kullanıma uygun Akileine Yoğun Ayak Terlemesine Karşı Krem, aşırı terlemeyi hızlı şekilde düzenlemeye ve önlemeye yardımcı olur. 

Akileine ürünleri sadece eczanelerde!

Önerilen Haberler