Alaçatı Paradiso Beach 1 Haziran

Alaçatı Paradiso Beach 1 Haziran'da Kapılarını Açıyor

Deniz, güneş ve eğlenceye doymak isteyenlerin ilk tercihi Alaçatı Paradiso Beach 1 Haziran’dan itibaren misafirlerini ağırlamaya başlayacakV Group bünyesinde hizmet verecek olan Alaçatı Paradiso Beach bu yaz Alaçatı'nın en favori adresi olacak. Toplam 35 dönümlük bir arazi içerisinde konumlandırılan, yeşille mavinin buluştuğu benzersiz bir doğada bulunan Alaçatı Paradiso Beach, yaz tatilinde muhteşem bir manzarada unutulmaz anılar biriktirmek isteyen misafirlerini bekliyor. 

Paradiso'da Muhteşem Tatlar 

İtalyan ve yeni Amerikan lezzetlerinden oluşan geniş menüsü ile Chef Turabi Güney yönetiminde 300 kişilik restorana ev sahipliği yapan Alaçatı Paradiso Beach birbirinden özel lezzetleri bir arada sunuyor. Menünün baş kahramanları Istakozlu Pembe Linguine, Napoli usulu Enginar ve Avocado 'lu Pizzası ile lezzet tutkunlarını baştan çıkarmaya kararlı olan Paradiso, imza kokteylleri Gentle Daisy, Purple Rain ve Paradiso Moonlight ile damaklarda eşsiz tatlar bırakacak.En Çılgın Happy Hour'lar için Paradiso

3000 m² Happy Hour parti alanında yaz boyunca DJ kabininde Doğuş Cabakcor, Fattish, Tal Barahya ve Emir Sağıroğlu'nun yanında Loulou Players, Maxxi Soundsystem, ATFC, SuperNova, Crazibiza, Amine Edge ve Dance, Dry ve Bolinger, Martin Waslewski, Dario D'Attis, Robosonic, Teenage Mutants, Sonny Fodera, Mat.Joe ve Kraak ve Smaak gibi yerli ve yabancı isimleri ağırlayacak olan Alaçatı Paradiso Beach, en coşkulu Happy Hour'ların vazgeçilmez adresi olacak. 

Her Zevke Yönelik Eğlence 

Alaçatı'nın saklı cenneti Delikli Koy'da bulunan Alaçatı Paradiso Beach 1800 kişi kapasiteli plajında ultra lüks ve konforlu 6 Malibu suite'i, sıcak su havuzu, masaj servisi, plaj voleybolu, mini futbol sahası ve birbirinden eğlenceli su sporu aktiviteleri ile tatil keyfine keyif katacak. 

Eğlenceyi, lezzeti ve lüksü hayatını renklendirmek isteyenlerle buluşturan Alaçatı Paradiso Beach, yaz boyu ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Önerilen Haberler