Aldatmaya en meyilli burçlar

Aldatmaya en meyilli burçlar

"Sevgilim asla aldatmaz" mı diyorsunuz? O kadar emin olmayın. Onun burcunu öğrendiğinizde fikirleriniz biraz değişebilir.

Sadakatsizlikler, kıskançlıklar ve daha da ileri gidip aldatmalar. Bazı burçlar bu konuda oldukça sabıkalı. Peki sizin burcunuz ne bu konuda nasıl davranıyor?

1. Balık burcu: Hiç beklemiyordunuz değil mi? Merhametli ve naif varlıklar olan balık burçları, her zaman kendilerini ön plana koymaları ve kararsızlık yaşamaları gibi nedenlerle aldatmaya en meyilli burç olarak gösteriliyor.

2. Akrep burcu: Cinselliğe karşı zaafı olan Akrepler aldatmaya en meyilli burçlar arasında 2. sırada.

3.Terazi burcu: Kafaları daima karışık olan Teraziler ilişkilerde de aynı istikrarsızlığı yaşıyor. Onlar da aldatma konusunda ilk üçte yerini alıyorlar.

4.Aslan burcu: Onların hayatında drama eksik olmaz. İlişkileri de genellikle ihanetle sonuçlanır.

5. Kova burcu: Listeye beşinci sıradan Kovalar da güvenilmez burçlardan biri olarak görülüyor. Aşk konularına çok ciddi bakmadıkları için aldatma konusu onlar için büyük bir sorun değildir.

6. İkizler burcu: Listenin tam ortasında yer alan İkizleri daha üst sıralarda olmasını bekliyordunuz değil mi? İnsanlarla muhabbetleri genellikle sohbet aşamasında kalan İkizler, aldatma konusunda dirençlidirler.

7. Yay burcu: Yaylar düşündüğünüz kadar çapkın değil. Ahlak anlayışları bu konuda onları biraz sınırlandırıyor.

8.Boğa burcu: Listede kendisine 8. sırada yer bulan Boğalar, ilişkisinde yaşadığı konforu riske atmak istemez. O yüzden aldatma konularına oldukça uzaktır.

9.Yengeç burcu: Bağlılık ve sadakat timsali Yengeçler kolay kolay aldatmazlar.

10.Oğlak burcu: Oğlaklar işten güçten fırsat bulup aldatmaya zaman ayırmazlar. Böyle işlerle uğraşacak vakti olmayan Oğlaklar aynı zamanda sadakatten de ödün vermeyen yapıları ile en sadık 3 burçtan biridir.

11. Başak burcu: Biraz değişken biraz huysuz ama çok sadık. Başakları tanımlayan kelimeler. Ahlakı ön planda tutan Başaklar aldatma konusunda oldukça dirençlidir.

12.Koç burcu: En sadık burç olarak listeye 1. sıradan giren Koçlar, çok az aldatır, sadakatten ödün vermezler.

Önerilen Haberler