Alişan

Alişan'dan oğlu Burak ile sevimli poz!

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü türkücü Alişan, oğlu Burak ile beraber çekildiği fotoğrafları takipçileri ile paylaşıyor. Alişan'ın oğlu ile sohbet eder gibi poz vererek çekildiği fotoğraf ise sosyal medyanın gündemi oldu.

6 aylık olan bebeği Burak ile bolca vakit geçiren Alişan, keyifli anların fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşıyor. Alişan ve oğlu Burak'ın sevimli pozları sosyal medyada büyük beğeni topluyor.

"OĞLUMLA DERTLEŞTİK BİRAZ"

Oğlu Burak'la sevimli bir poz veren Alişan "Babacım Yaz bitti birşey anlamadım be, dedi. He bir de şarkını çok beğendim, başarılarının devamını diliyorum, babacım dedi. Yiyenler?" notu ile takipçilerini gülümsetti.

BEĞENİ VE YORUM YAĞMURU

Alişan'ın paylaşımı sonrası takipçiler fotoğrafı beğeni yağmuruna tutarken çok sayıda yorum geldi. Yorumlarda "Maşallah Allah nazarlardan korusun", "Ama çok tatlı maşallah" ve "Allah'ım duruşa bakışa bak, koca adam sanki. 41. kere maşallah. Allah'ım nazarlardan saklasın" gibi yorumlar geldi.

Alişan'ın oğlu ile paylaşımları:

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler