Alterra ile Doğal, Organik ve Vegan Bakım

Alterra ile Doğal, Organik ve Vegan Bakım

Alterra Orkide Özlü Organik Cilt Bakımı Serisi, temizleme sütü, tonik, gündüz ve gece kremi ve göz kreminden oluşan serisiyle yaş alırken güzel ve aynı zamanda sağlıklı bir cilde sahip olmaya olanak tanıyor.Her cilt özenli bir bakımı hak eder. Alterra Orkide Özlü Organik Cilt Bakımı Serisi, temizleme sütü, tonik, gündüz ve gece kremi ve göz kreminden oluşan serisiyle yaş alırken güzel ve aynı zamanda sağlıklı bir cilde sahip olmaya olanak tanıyor. 

Rossmann Mağazaları'nda bulunabilen ürünlerin içeriğindeki değerli orkide ekstreleri cildinizi şımartıyor, hylüronik asitle combine olan bitkisel gliserin yoğun nemlendirme sağlıyor. Ginko ekstresi, doğal yeşil çay ve Q10 cildi serbest radikallerden korurken aynı zamanda erken yaşlanmayı önlüyor.

ALTERRA YAŞLANMA KARŞITI ORKİDE İÇERİKLİ TEMİZLEME SÜTÜ (150ml) 

Olgun ciltlerin özel bakımı için üretilen ürün, özel formülü sayesinde cildi yıpratmadan makyaj, kir ve fazla yağdan arındırır. İçeriğindeki yoğun organik amaranth yağı ile organik argan yağı ve shea yağı cildin temizlerken besler. Organik zeytin yağı ve organik jojoba yağı ile birlikte değerli orkide özü cildin bakım ihtiyacına cevap verir. Vegan üründür. 

Fiyatı: 14,99 TL

ALTERRA YAŞLANMA KARŞITI ORKİDE İÇERİKLİ TONİK (150ml)

Organik argan yağı ve orkide özleri ile olgun ciltlerin özel bakımı için geliştirilmiş tonik, Ginkgo özleri ve doğal Q10 serbest radikallerden korur ve yaşlanmayı geciktirici etki yapar. Gliserin ise cildi nemlendirir. Vegan üründür. 

Fiyatı: 14,99 TL

ALTERRA ORGANİK E VİTAMİNLİ VE YAŞLANMA KARŞITI Q10 GÜNDÜZ KREMİ (50ml) 

Yorgun cildin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş yaşlanma karşıtı gündüz kremi Ginko ağacın yapraklarından, organik yeşil çay, doğal Q10 ve E vitamini Q10 serbest radikallerden korur ve erken cilt yaşlanmasına karşı savaşır. Cildin kendi yenileme süreci desteklenir. Vegan üründür. 

Fiyatı: 24,99 TL

ALTERRA ORGANİK ARGAN YAĞLI VE ORKİDE ÖZLÜ YAŞLANMA KARŞITI GECE KREMİ (50ml) 

İçeriğindeki organik argan yağı ile organik kayısı çekirdeği yağın bileşimi geceleri cildinizi beslerken aynı zamanda canlandırılır. Ayrıca değerli orkide özü ve organik jojoba yağı cildinizi pürüzsüzleştirir ve besler. Ginko ağacın yapraklarından, doğal Q10 ve E vitamini serbest radikallere ve erken cilt yaşlanmasına karşı korumaya yardımcı olur. Vegan üründür. 

Fiyatı: 24,99 TL

ALTERRA ORKİDE İÇERİKLİ YAŞLANMA KARŞITI GÖZ KREMİ (15ml) 

Organik tarımdan elde edilen shea yağı ve soya yağının birleşiminden oluşan zengin içerikli ve yoğun bakım sağlayan argan yağı sayesinde göz çevresindeki cilt beslenir. Macademya fındığı ve badem yağı ile değerli orkide özleri ayrıca bakım sağlar. Formülündeki bitkisel gliserin yoğun nem deposudur. Vegan üründür. 

Fiyatı: 26,99 TL

Tüm Alterra ürünlerinin cilde uyumu dermatalojik olarak onaylanmıştır.

Önerilen Haberler