Annelerin Güzelliğinin Tamamlayıcısı Fresh

Annelerin Güzelliğinin Tamamlayıcısı Fresh'n Soft Makyaj Kiti

Güzelliğin bir tanımı olabilir mi? Hangi güzellik bir annenin gülümsemesiyle yarışabilir? Hangi güzellik bir annenin gözlerindeki mutluluk kadar ışıldayabilir?Hayattaki en büyük güzellik kaynağı annelerimiz için özel bir kit hazırlayan Fresh'n Soft bu önemli güne özel sağlıklı bir hediye tercih sunuyor. Fresh'n Soft'un cilt tipine uygun, cildi nemlendiren ve besleyen ürünlerinin yer aldığı makyaj kitini annenize armağan edebilirsiniz.

Tırnaklar sağlıklı, eller bakımlı…

Gündelik hayatta bakımlı ve sağlıklı ellere sahip olmak önemlidir ve güzel eller için tırnakların önemi yadsınamaz. Cildimize gösterdiğimiz özeni, ellerimize ve tırnaklarımıza da göstermeliyiz. Bu yüzden; tırnaklarımız için uygun ve sağlıklı ürünleri tercih etmeliyiz.

Oje çıkarılırken defalarca temizleme işlemi uygulanması, tırnakta kurumaya ve tahrişe yol açıyor. Aseton, tırnak cilalarını etkin şekilde çıkartan kimyasal bir çözücüdür. Yoğun kullanımında tırnakları olumsuz etkileyerek, daha kolay kırılabilir hale getirir ve hatta ciltte sorunlara neden olabilir. Fresh'n Soft'un aseton içermeyen ve E vitamini ile desteklenen ürünü; cildin elastikiyetini, pürüzsüzlüğünü koruyarak tırnak çevresinin kurumasını önlemye yardımcı olur.

Yüz çevresindeki her bölge için uygulanabilir!

Fresh'n Soft makyaj düzeltme çubuğu, doğal pamuktan üretilen bir dokuya sahiptir. Bu yapısı ile göz ve dudak gibi hassas bölgeler de dahil, yüz çevresindeki her bölgede rahatça kullanılabilir. Otomatik makinelerde el değmeden üretilen Fresh'n Soft makyaj düzeltme çubuğu, kozmetik yönetmeliğince istenilen testlerden başarıyla geçerek, kişisel bakımınızı güvence altına alıyor.

Dermatolojik testlerle de ciltle olan uyumluluğu onaylanan Fresh'n Soft makyaj düzeltme çubuğu, cildinizin sağlığını korumaya yardımcı olarak makyajınızı düzeltmenizi sağlıyor. Bir paketinde yer alan 80 çubuğuyla, uzun süreli bir kullanım için uygundur. Pamuk dokusu, yüzün farklı bölgelerinde kullanılabilen yapısı ve inceden kalına uzanan ucuyla, makyaj sürecinde kadınların en büyük yardımcısı oluyor.

Makyaj temizlemenin pratik hali

Hassas ciltler dikkate alınarak üretilen Fresh'n Soft'un makyaj temizleme mendilleri, cildin pH dengesine uyumlu içeriğiyle, cildi tahriş etmeden temizler. Kuru veya karma ciltler için iki ayrı seçenek sunan Fresh'n Soft, makyaj temizlemeyi kolay hale getiriyor. Alkol ve paraben içermeyen Fresh'n Soft'un makyaj temizleme mendilleri, özel formülünü jojoba yağı, zeytinyağı, papatya ve aloe vera gibi özlerle destekliyor. Böylece makyaj sonrası cildin nem dengesini korurken teninizin canlı bir görünüm kazanmasına katkı sağlıyor.

Önerilen Haberler