Antalya Tatilciler Otel Aktiviteleriyle Eğlendi

Tatilciler otel aktiviteleriyle eğlendiAntalya'nın Kemer ilçesinde sıcak havadan bunalan yerli ve yabancı tatilciler düzenlenen havuz aktivitelerinde eğlendi.

Tatilciler otel aktiviteleriyle eğlendi

Antalya'nın Kemer ilçesinde sıcak havadan bunalan yerli ve yabancı tatilciler düzenlenen havuz aktivitelerinde eğlendi.

Türkiye'nin en önemli destinasyonlarından Kemer'de bu yılki gidişat turizmcileri memnun ederken, otellerde müşterileri memnun edecek çeşitli aktiviteler yapılıyor. Özellikle sıcak havadan bunalan tatilcilerin en fazla tercih ettiği aktivitelerin başında havuz eğlenceleri geliyor. Kemer'in 12 ay açık olan otellerinden Beldibi Mahallesi'ndeki Rixos Sungate Otel'de de doluluk oranları zirve yaparken, eğlenceler de tüm hızıyla sürüyor. Hava sıcaklığının 35 derece civarında seyrettiği ilçede yerli ve yabancı müşteriler havuzdaki aktivitelerle eğlendi.

'MİSAFİRLERİMİZİ EĞLENDİRMEYE GAYRET EDİYORUZ'

Rixos Sungate Otel Genel Müdürü Derya Billur, Şu anda Türk turizmi bir ivme kazandı. Tekrar eski günlerini yakaladı. Biz böyle devam edeceğini umut ediyoruz. Sezon devam ediyor Antalya'da. Bayram bitti, yoğunluğu atlattık ama ekimin sonuna kadar Antalya'da bildiğiniz üzere hava sıcaklıkları normalin üzerinde geçecek. Şu anda da otelimiz dolu. Biz de yaptığımız aktivitelerle, havuz başı partileriyle hem yerli hem de yabancı misafirlerimizi eğlendirmeye gayret ediyoruz. Toplamda şu an 3 bin 500 misafirimiz var. Ağırlıklı olarak Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkeleri, Rusya, Ukrayna, Kazakistan ve Azerbaycan'dan misafirlerimiz var. Türk misafirlerimiz var. İngiliz ve Alman misafirlerimiz var dedi.
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.