Ara Sıcaklarda Günlük ve Eforsuz Giyinmenin Yolları

Ara Sıcaklarda Günlük ve Eforsuz Giyinmenin Yolları

İddialı detayların, basic parçalarla dengelendiği eforsuz tesettür kombinler, son birkaç yıldır modanın baş rolünde. Günlük hayatta, basit parçaların bir araya gelmesiyle yakalanan şıklık, her daim cool!

Çabasız stillerin gündeme oturduğu şu günlerde, havalar bir soğuk bir sıcakken siz de şıklığınızdan ödün vermeyin. İddialı bir görünüm için can alıcı neon renklere, işlemelere, pullara payetlere ihtiyacınız yok. Oldukça sıradan parçaların salaş görünümlerle yakalandığı kombinler şimdi herkese stil dersi verecek. İşte, ara sıcaklarda günlük ve eforsuz giyinmenin yolları.

Bol Pantolon

Trend potansiyeliyle her zaman cool bir görünümü selamlayan bol pantolonlar, moda dünyasının iyi dostu. Kurtarıcı parçalar arasında baş listeyen adını yazdıran bol pantolonların ortak özelliği eforsuz bir şıklığı sunuyor olmaları. Kumaşları, duruşları zaman zaman farklı olsa da genel duruşuyla hem rahat hem zamansız hem de bir o kadar şık.

Spor Takımlar

Son yıllarda spor görünümlere ağırlık veren tasarımcılar, eşofman takımlarını gün geçtikçe şıklaştırıyor. Dantellerle, yazı baskılarıyla, fırfırlarıyla kısaca her trend detayıyla kahramanlaşan spor takımlar, stil sahibi olduklarını asla inkar etmiyor.

Giy-Çık Parçalar

Tek parçayla gelen şıklık için elbise feraceler tesettürlü kadınların bir numaralı kurtarıcısı. Hem elbise hem dış giyim parçası olmasıyla başka hiçbir şeye ihtiyaç bırakmayan feraceler, şıklığa giden en çabasız yol. Ara sıcaklarda sonbaharın renklerini kullanarak kombinleyeceğiniz feraceler, sıcağı soğuğu bahane etmeden şıklık getirecek.

Trençkotlar

Gelmiş geçmiş tüm "eforsuz kombinler", "kurtarıcı parçalar" listesinden adını sildirmeyen tek parça trençkotlar. Yıllar geçse de çabasız duruşundan, şık tavrından ödün vermeyen trençkotların marifeti oldukça büyük. İster şık parçalarla isterseniz de oldukça spor parçalarla kullanın her görünüme uyum sağlayacak trençkotlar, olmazsa olmazlar arasında.

Elbiseler

Tesettürlü kadınların ara sıcaklardaki kurtarıcısı elbiseler. Maksi boyları, uzun kolları, dökümlü kesimleriyle her zaman konforu sunan elbiseler, tek başına şıklığı sergiliyor. Kombin çabalarına girişmenizi gerektirmeyecek elbiseler, sonbaharın renkleri, yeşil, taba, -2018'in trendi bal kabağı rengi-, koyulaşan sarılarla harika bir görünüm yakalıyor.

Sweashirt'ler

Cool bir görünüm için sonsuz çaba gerektirmeyen parçalardan biri de sweashirtler. Serin havalarda, yazlık gömlekleriniz üzerine kombinleyeceğiniz neşeli sweatshitler, bol pantolonlarınız ve spor ayakkabılarınızla bir araya gelmeli.

Siyah-Beyaz Kombinler

Eforsuz şıklığın formüllerinden biri de siyah – beyaz. İster yaz ister kış, ister ilkbahar ister sonbahar. Mevsim fark etmeksizin tarzını ortaya koyan siyah – beyaz kombinler, hayata kolaylık getiriyor. Kurtarıcılar arasında adı geçen bol pantolonlar, her kadının dolabında muhakkak bulunan beyaz bir tunik ve üzerine alacağınız siyah bir yelek. Ara sıcaklarda sizi konforla buluşturan bu kombin monokrom şıklığı da sunuyor.

Kaynak:
Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.