Aşkı canlı tutmanın püf noktaları

Aşkı canlı tutmanın püf noktaları

Aşkınızın ilk günkü heyecanını korumak için önerilere ihtiyacınız var. Basit ve etkili yöntemlerle ilişkiniz ilk günkü hızına dönecek, monotonluğu geride bırakacaksınız.

İlişkinizde heyecan rüzgarları estirmek ve birlikteliğinizin üzerindeki monotonluğu atmak, size zor gibi görünebilir ama bu, o kadar da zor değil. Çünkü basit ve sonuç getiren yöntemler, aşkınızı ilk günkü fırtınalı günlerine döndürüyor.

ŞEFFAF DAVRANMAK

Bazı birlikteliklerde çiftler birbirlerine karşı yargılayıcı davranabilir ya da davranışlar karşı tarafta yargılanıyormuş hissi verebilir. Bu şekilde davranmaktan ve bu durumu çağrıştırıcı tavırlar takınmaktan uzak durup şeffaf, adil ve tarafsız davranmak partnerleri ortak noktada buluşturur. Bu da ilişkide sıcak rüzgarların esmesini sağlayacaktır.

KAVRAMLARI NETLEŞTİRMEK

Çiftler birbirlerine duyduğu hisleri gizli tutmamalı, sözle ve somut hareketlerle bu duygularını ifade etmelidir. Çiçek almak, şiir yazmak ya da sevilen bir mekana gitmek hissedilen duyguları somutlaştırmak için etkili yollardandır.

FEDAKARLIKLAR

Bir ilişkide aşkı alevlendirecek en büyük adımlardan biri fedakarlıktır. Çok büyük şeyler yapmanıza gerek yok. Onu kalbini titretecek küçük özverilerde bulunmanız ilişkinizde küçük fırtınalar koparmaya yetecektir.

BİRAZ ESNEKLİK

Partnerlerin birbirlerine karşı bakış açılarını biraz değiştirmeleri gerekir. Karşı karşıya kaldığınız bir konuya farklı açılardan bakabilmeli ve bu açılardan en pozitif olanı devreye sokmalısınız. Bu adımı birkaç defa attığınızda işlerin ne kadar kolay hale geldiğini göreceksiniz.

Önerilen Haberler