Aslan burcunda yeni ay ve burçlara etkileri

Aslan burcunda yeni ay 1 Ağustos Perşembe günü Türkiye saatiyle 06:12'de gerçekleşti. İşte yeni aydan en çok etkilenecek burçlar...

Başlatma enerjisi taşıyan yeni ay 1 Ağustos Perşembe günü Türkiye saatiyle 06:12'de gerçekleşti. Yeni ay bazı şeylerin bitimine destek olurken yeni başlangıçlar için de kapıları aralayacak. Haritanın 12. evinde, Aslan burcunun da 8 derecesinde gerçekleşecek.

EN ÇOK ETKİLENECEK BURÇLAR

Yeni aydan en çok etkilenecek burçlar, Aslan, Kova, Akrep ve Boğa burçlarının ilk 15 gününde doğanlar olacak.

YENİ AYIN ETKİLERİ

Yeni ayda yükselende Aslan burcu bulunuyor. Aslan burçlarının hayatlarında yeni başlangıçların olacağı, 12. evde gerçekleşiyor olmasından kaynaklı geçmişte verdiği emeklerin karşılığını alacağı bir süreçten bahsedebiliriz. Kalp rahatsızlıkları olan kişilerin özellikle bu hafta dikkat etmesi gerekiyor. Stres ve sıcaktan uzak durmaları gerektiği bir dönem… Ayrıca Uranüs'ün yeni aya yaptığı olumsuz açı nedeniyle aşk ve sevgi gibi duygusal konularda umulmadık ani krizler gelişebilir. Dikkatli olmakta fayda var. Özellikle günlük hayatta ve iş yerlerinde çalışma arkadaşlarınızla tartışma riskinin yüksek olduğu bir dönem…

Şironun yeni aya yaptığı olumlu açılar nedeniyle ise mantıklı davranan ve geçmişte sorumluluklarını layıkıyla yerine getirenler yaralarını saracak, kendilerini şifalandırıcı etkiler alacaklar.

Yeni ayda kolektif gezegenlerin mars ve juno kavuşumuna yaptıkları olumsuz açı nedeniyle ego savaşlarına girebiliriz. Partnerler, ortaklar arasında ego tartışmalarından kaçınılmalıdır. Süreç sonunda pişmanlıklar yaşayabiliriz.

Astrolog Aysun Köşker Koç

2. DERECE OLUMLU ETKİLENECEK BURÇLAR

Yeni aydan 2. derecede olumlu etkilenecek burçlar, Koç ve yay burçlarının ilk 15 gününde doğanlar olacak. Özellikle Koç burçları yeni bir aşka yelken açabilir.

Önerilen Haberler