Astrolojiye alternatif: Colorstrology

Astrolojiye alternatif: Colorstrology

Doğduğunuz ay ve renk eşleşmeleri ile kişiliğiniz hakkında gizli kalmış gerçekleri öğrenmek ister misiniz? Ünlü metafizikçi Michele Bernhardt tarafından "Colorstrology" olarak adlandırılan akıma göre karakterinizin detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Metafizik dünyasının tanınmış isimlerinden Michele Bernhardt'ın "Colorstrology" şeklinde adlandırdığı akıma göre, doğduğunuz ay ve bazı renkler eşleştirilerek kişiliğiniz hakkında birtakım bilgilere ulaşılıyor.

OCAK / KARAMEL

Ocak ayında dünyaya gelenler, kararlı ve prensipli olur. Mantığı ön plana alan bu insanlar, kendi ayakları üstünde durmaya çalışırlar. Zaman zaman getirleseler de kendilerini toplayıp hedefe doğru yürümeye devam ederler.

ŞUBAT / SÜPER LEYLAK

Şubat ayında doğanlar renkli bir kişiliğe sahip olurlar. Geleceğe odaklanan bu insanlar, yüksek hayal gücüne ve yardımsever kişiliğe sahiptirler. Oldukça da duygusallardır.

MART / AQUA MAVİSİ

Sezgi yönleri ile dikkat çeken Mart ayı doğumlular, oldukça sempatiktirler. Çevrelerine yardım etmek için ellerinden geleni yapan bu insanlar, yakın çevresine fazla güvenir.

NİSAN / KOYU KIRMIZI

Yüksek enerjiye sahip olan Nisan doğumluların enerjisi bazen haddinden fazla olabilir. Bu yüzden yorulmak bilmez ve heyecanları da çok yüksek olur.

MAYIS / ÇİMEN YEŞİLİ

İyileştirme yönleri ile öne çıkan Mayıs doğumlular, renklerinden de anlaşılacağı üzere doğa ile çok alakalıdırlar. Stres oldukları zamanı lehlerine çevirir, eskisinden daha iyi olurlar.

HAZİRAN / ALTIN

Haziran ayında doğanlar canlı ve enerjik yapıya sahip olurlar. Olumlu işlere odaklanan bu insanların kolayca cesaretleri kırılsa da kendilerini kısa sürede toplarlar.

TEMMUZ / MERCAN

Temmuz ayı doğumlular, kendilerinden çok yakın çevrelerine fayda sağlarlar. Yardımsever ve rahatlatıcı olan bu insanlar, herkesin mutlu olması için çabalarlar. Bunun için bazen kendilerini bile ihmal ederler.

AĞUSTOS / GÜNEŞ PORTAKALI

İlham konusunda diğer aylara göre çok şanslı olan Ağustos ayı doğumlular, kendilerini başkalarına göre daha güçlü hissederler. Çevrelerinden bir adım önde olan bu insanlar, en iyiyi ve en özeli yapmaya çalışırlar.

EYLÜL / BEBEK MAVİSİ

Sanatçı ruha sahip olan Eylül ayı doğumlular, sorun çözme konusunda maharetlidirler. Onlardan kaçmaya çalışmanız boşuna, çünkü onlar duyulmak ve anlaşılmak isterler.

EKİM / GÖK MAVİSİ

Gök mavisinden anlaşılacağı üzere bu ayda doğan insanlar, huzura önem verirler. Ani değişimlerden uzak duran bu insanların amacı mutlu ve huzurlu olmaktır.

KASIM / BORDO

Oldukça yoğun ve göz önünde olan Kasım ayı doğumlular, her zaman yapacak farklı bir şey bulurlar. Oldukça tutkulu olan bu insanlar, vakitlerinin çoğunu dışarıda geçirirler.

ARALIK / LACİVERT

Doğru karar vermede ve mantıksal süzgeçleri kullanmada maharetli olan Aralık ayı doğumlular, çevresinde art niyet sezmezse yalan söylemezler.

Önerilen Haberler