Bahar Alışveriş Listenize Şimdiden Eklemeniz Gereken Parçalar

Bahar Alışveriş Listenize Şimdiden Eklemeniz Gereken Parçalar

Havalar soğuk olsa da baharın, yani alışveriş döneminin tam başındayız. Alışveriş listenizi hazırlamadıysanız, listemize göz atabilirsiniz.

İnci aksesuarlar: 2019'un ilk trendlerinden inci aksesuarlar bahar alışverişinde listenin en üst sırasında olmalı.

Saç bantları: Saç bantları her bahar olduğu bu bahar da kombinlerinizden eksik olmayacak. Hem davet stilinize hem de günlük kombinlerine rahatlıkla adapte edebilirsiniz.

Siyah mule terlikler: Tüm kombinlerde tercih edebileceğiniz mule terlikler, 2019 bahar modasının yıldız parçalarından biri olacak.

Klipsli saç toklaları: Saç klipslerinin yükselen trendi, 2019'da da devam ediyor. Instagram'da moda fenomenleri sayesinde trend haline gelen tokalar, bahar aylarında güzelliğinizi parlatacak.

Saten üstler: İngiliz kraliyet ailesinden biri gibi görünmek için saten üstlere dolabınızda yer açın! Çabasız şıklığın en kolay yolu, saten bluz kombinlerinden geçiyor.

Bantlı ayakkabılar: Kıyafet kombinlerinizi oluşturmayı bu kadar kolaylaştıracak başka bir aksesuar bulamazsınız. Bantlı ayakkabılar alışveriş listenizde mutlaka olmalı.

Tulum: Tarzınıza hava katan tulumlar, denim kumaşlarla birleşerek bahar aylarının trendini belirliyor. Bu bahar dolabınıza denim bir tulumu mutlaka eklemelisiniz.

Önerilen Haberler