Bahar Kombinlerini Tamamlayan Aksesuarlar

Bahar Kombinlerini Tamamlayan Aksesuarlar

Baharın canlandırıcı etkisini kombinlerinize yansıtmak için küçük aksesuar dokunuşlarına ihtiyacınız var.

Kalın çerçeveli gözlükler, katmanlı kolyeler, şık tokalar, kabuk takılar ve doğal çantalarla baharın enerjisini kombinlerinize yansıtabilirsiniz.

KATMANLI KOLYELER

Mücevher konusunda takıntısı olanlar, bahar mevsiminde saray kadınlarını andıran kombinler yapabilirler. Her bir parçası kendi başına farklı bir tarz sunan katmanlı kolyelerle farklılıkların bir arada olduğu özgün bir kombin elde edebilirsiniz. Unutmadan, katmanlı kolyelere kendiniz de küçük tasarım dokunuşları yapabilirsiniz.

DOĞAL ÇANTALAR

Bahar mevsiminde kombinlerinize doğal dokunuşlar yapmak, uyumlu kombinler elde etmenizi sağlayacak. Hasır çanta ile hem doğal hem de estetik bir görünüme kavuşacaksınız. Giyim trendleri ne olursa olsun, çanta tercihinizi doğal tasarımlardan yana kullanabilirsiniz.

TOKALAR

Sıkıcı bir saç modelini, canlı bir görünüme kavuşturan tokalar, baharın en özel aksesuarlarından biridir. Saçınızın her iki tarafını da şık göstermek için kullanabileceğiniz tokalarla ister klasik ister modern görünümler elde edebilirsiniz.

KALIN ÇERÇEVELİ GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Modası geçmeyen parçalardan olan kalın çerçeveli güneş gözlükleri, bu bahar da kombinlerinizin tamamlayıcısı olacak. Kalın çerçevelere karşı zaafınız varsa denemek için tam zamanı.

KABUK TAKILAR

Sosyal medyanın etkisinin kombinlere en büyük yansımalarından biri olan kabuk takılar, özellikle kolye tasarımları ile seçenekler sunuyor. Kullanıldığı kombine plaj havası katan kabuk takılar, nostaljik görünümü ile özgün tarz oluşturuyor. Salaş bir kombin için kabuk takılardan daha iyi bir tercih olamaz.


Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.