Astrolog Aysun Köşker, Gerçekleşen Yeni Ay'da Başak Burcunun Akılcı Ve Mantıklı Hareket Etmesi Gerektiğini Söyledi

Astrolog, Aysun Köşker Koç, 9 Eylül'de gerçekleşen Yeni Ay'ın Başak Burcu ve diğer burçlara olan etkisini yorumladı. Astrolog Köşker, Başak burcunun, titiz, mükemmeliyetçi, çalışkan ve mütevazi gibi özellikler taşıdığını belirtirken, duygusallık gerektiren konularda, daha akılcı ve mantıklı davranılması gerektiğini ifade etti.

Karma Astrolog, Aysun Köşker Koç, 9 Eylül'de saat 21:01'de gerçekleşen Yeni Ay'ın Başak Burcu ve diğer burçlara olan etkisini yorumladı. Yeni Ay'ın Başak burcunun 17'nci derecesinde gerçekleştiğini ifade ederken, daha akılcı ve mantıklı davranması gerektiğini belirtti.

BAŞAK BURCU: TİTİZ, MÜKEMMELİYETÇİ, ÇALIŞKAN VE MÜTEVAZİ

Astrolog Koç, Yeni Ay'ın Başak burcunun 17'nci derecesinde gerçekleştiğini söylerken, "Başak burcu titiz, mükemmeliyetçi, çalışkan ve mütevazi gibi özellikler taşıyor. Meslek grupları olarak da mühendis, doktor, hemşire, biyologlar, kimyagerler gibi meslek gruplarını ilgilendirdiği için bu konularla ilgili olaylar daha ön planda olacaktır. Yeni ay sırasında yükselen de boğa var. Boğa sabit şeyleri sevdiği için, mentalite olarak bu açıdan bakacağız." dedi.

"DAHA AKILCI VE MANTIKLI HAREKET EDERSEK OLUMLU ETKİLER KAZANABİLİRİZ"

Yeni ayın 6. evrede gerçekleşmesiyle en çok etkilenecek konular, iş hayatımız, günlük işlerimiz, çalışanlarımızla ilgili konular ve sağlıkla ilgili konular ön planda olacaktır. Ayrıca Yeni Ay'ın ülkemiz haritasının, Uranüs ve Venüs ile karşıtlık yapan bir konumla gerçekleşmesiyle maalesef ekonomik olarak olumsuz gelişmelerin olma ihtimali görülmektedir. Duygusallıklarla karar verdiğimiz konularda daha akılcı ve mantıklı hareket edersek olumlu etkiler kazanabiliriz.

Önerilen Haberler