Bayramda sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel bayram hediyeleri

Bayramda sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel bayram hediyeleri

Dostlukların, arkadaşlıkların ve aile bağlarının pekiştiği, küskünlerin barıştığı bayram gününde sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeler alarak bayram heyecanını ve coşkusunu tam anlamıyla yaşayabilirsiniz.

Bayramda sevdiklerinize hediye alarak onları mutlu etmek, bayramda güzel anılar biriktirmenizi sağlayacak. Her yaşa ve her kişiye uygun hediye seçenekleri arasından seçim yaprak bayram sevinci artırabilirsiniz.

ALLAH / MUHAMMED YAZILI BİBLO

Ramazan bayramı ziyaretinde dini gün olması nedeniyle İslami içerikli bir hediye almak çok doğru bir seçim olacaktır. Günün anlam ve önemini yansıtan bu hediye ile aynı zamanda sevdiklerinizi çok mutlu edeceksiniz.

TESBİH

Ramazan bayramına uygun bir başka dini içerikli hediye olarak da tesbih hediyesine sahipsiniz. Çok sayıda renk ve tasarım seçeneği olan tesbihlerden seçim yaprak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

KANVAS TABLO

Bayram günü bir arkadaşınıza misafir olacaksanız bu günü ölümsüz yapacak bir kanvas tablo hediyesi alabilirsiniz. Duvarda asılı kalacak tablo ile her bu güzel hatırlanacak. Tablo seçiminde özel seçimler yapabilirken bayram konseptine uygun seçimler de yapabilirsiniz.

NOSTALJİK KAHVE DEĞİRMENİ

Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırası vardır sözünü bayramda da hatırlamak için sevdiklerinize nostaljik kahve değirmeni hediyesi alabilirsiniz. Özellikle aile ziyaret için ideal bir hediye olan kahve değirmeni, unutulmaz keyifli anlar yaşamanızı ve yaşatmanızı sağlayacak.

ANNEYE ÖZEL ÇAYDANLIK HEDİYESİ

Bayram ziyaretinde annenizin elini öpüp geçiştirmek olmaz. Şık tasarımlı bir çaydanlık almak sizin ziyaretinizle mutlu olan annenizin mutluluğunu bir kat daha artıracaktır.

ÇOCUKLARA ÖZEL İSİMLİ ÇANTA

Bayram ziyaretinizde çocuklu bir ortama misafir olacaksanız ilk sevindirmeniz gereken çocuklar olacaktır. Bayram harçlığını verdikten sonra ismini yazılı olduğu sırt çantası hediyesini vererek çocuklar için bayramı unutulmaz hale getirebilirsiniz.

ÇİKOLATA KAVANOZU

Bayram şekersiz olmaz. Bayram ziyaretine gittiğinizde çocuklara çikolata kavanozu hediyesi vermek, çocukların sevinçten ayaklarının yerden kesilmesini sağlayacaktır.

Önerilen Haberler