Benri ile Hem Çocuklar Hem Büyükler Koruma Altında

Benri ile Hem Çocuklar Hem Büyükler Koruma Altında

Geçtiğimiz yıllarda Gratis’in en çok satan güneş ürünleri arasında yer alan Benri Güneş ürünleri, yetişkinler ve çocuklar için sunduğu ürün gamını geliştirdi.Geçtiğimiz yıllarda Gratis'in en çok satan güneş ürünleri arasında yer alan Benri Güneş ürünleri, yetişkinler ve çocuklar için sunduğu ürün gamını geliştirdi. Ürün içerikleri ve ambalaj tasarımları yenilenen, dermatolojik olarak test edilmiş Benri Güneş ürünleri ailesi yalnızca Gratis mağazalarında bulunuyor. Parabensiz, D-Pantenol içerikli, UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan seçenekleri ile suya dayanıklı Benri Güneş ürünleri gamında krem ve yağ seçeneklerinin yanı sıra çocuk ürünleri de yer alıyor. 

Benri Güneş ürünleri arasında ten rengine ve bronzlaşma oranına göre 15, 30, 50 faktör seçenekleri yer alıyor.  Ürünler içerisinde yer alan 30 faktörlü güneş kremi, 3 yaş altı bebekler için kullanılabilirken aynı zamanda açık ten rengine sahip ve güneş ışınlarına karşı çok hassas kişiler için de yüksek koruma sağlıyor. 15 faktörlü Benri Güneş ise hem koruma hem de içerdiği kakao yağı özü ile bronzlaştırma özelliğine sahip. 

Benri Güneş yağı ürün grubunda ise 15 faktörlü koruma sağlayan hindistan cevizi ile argan özlü bronzlaştırıcı yağlar bulunuyor. Hindistan cevizi özlü Benri Güneş yağı daha hızlı bronzlaşma sağlarken argan özlü Benri Güneş yağı orta derece koruması ile birlikte bronzlaşma sağlıyor.

Ürün grubunun içerisinde yer alan 50 faktörlü yüz koruma kremi de güneş korumasının yanı sıra özel içerikleri sayesinde cilt kuruluğunu önlemeye yardımcı olurken, D-Pantenol ve E vitamini özlü, paraben içermeyen, yoğun nemlendirme ve yatıştırma sağlayan güneş sonrası bakım kremi ise çocuklar dahil tüm aile bireyleri tarafından kullanılabiliyor.

Çocuklara özel 50 faktör koruması ile hassas çocuk ciltleri için özel olarak geliştirilen, suya dayanıklı Benri Kids ürünleri ise paraben içermiyor ve nemlendirme özelliği ile tam koruma ve bakım sunuyor.

Benri Kids serisinin öne çıkan ürünlerinden güneş ışınlarına direkt olarak maruz kalan yüz bölgelerini koruyan Benri Kids Güneş Stick ile tüm vücut kullanımına uygun Benri Kids Roll On, E vitaminli içerikleri sayesinde 24 saat nem ve güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlıyor.

Önerilen Haberler