Bensu Soral: Hamile kalamam?

Bensu Soral: Hamile kalamam?

Oyuncu Bensu Soral, özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Evliliği ve iş hayatında açıklamalarda bulunan Soral, şu aralar hamile kalamayacağını ifade etti.

En son "İçerde" dizinde rol alan Bensu Soral, hamile kalmak için dönemin uygun olmadığını ifade ederek "Şu an yüzü olduğum bir marka var, onun için de fiziğime dikkat etmem gerekiyor. O yüzden bu aralar hamile kalamam." sözlerini kullandı.

"İNŞALLAH BİR ÇOCUĞUM OLUR"

Bensu Soral, kendisine yöneltilen özel soruları cevaplayan Soral "Şimdilik netleşen bir proje yok. Güzel bir iş olursa yapmak isterim. Hakan'ın benim dizilerde oynamamamı istemesi gibi bir durum söz konusu değil. En büyük destekçim Hakan bu konuda, birlikte bakıyoruz projelere beraber karar veriyoruz. Benim iş anlamında kurallarım yok, tabi her şeyin bir sınırı var.

Çocuk tabii ki istiyorum. Zaten çocukları da çok seviyorum ama zamanı var. Şu an yüzü olduğum bir marka var, onun için de fiziğime dikkat etmem gerekiyor. O yüzden bu aralar hamile kalamam. Onun dışında kısmet. İnşallah bir çocuğum olur." ifadelerini kullandı.

Önerilen Haberler