Bergüzar Korel: Sahneye çıkışım yasaklandı

Bergüzar Korel: Sahneye çıkışım yasaklandı

"Kızlar ve Oğlanlar" adlı tiyatro oyunu sırasında yaşadığı olumsuz durum nedeniyle doktoru tarafından sahneye çıkışı yasaklanan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile hamilelik süreci boyunca sahnede olmayacağını duyurdu.

Bergüzar Korel, "Kızlar ve Oğlanlar" adlı tiyatro oyunu sırasında olumsuz durum yaşadı ve doktoru tarafından sahneye çıkması yasaklandı. Başarılı oyuncu, hamilelik süreci boyunca sahnelerden olmayacağını sosyal medya paylaşımı ile duyurdu.

"SAHNEYE ÇIKIŞIM YASAKLANDI"

Bergüzar Korel kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Çok severek oynadığım, yıllar sonra koşarak beni sahneye götüren duygularla dolu, Kızlar ve Oğlanlar oyunumuzun iptal olduğunu üzülerek bildirmek isterim. Oyunumuzun yeni sezonu için yaptığımız ilk provasında her hamilelik sürecindeki anne adayını korkutacak ve gebelik sürecine tehdit ve tehlike oluşturacak bir durum yaşanması sebebiyle yapılan tetkikler sonucunda doktorum tarafından sahneye çıkışım yasaklandı. Çok şükür ki bebeğimin de benim de sağlığımız yerinde. Hamilelik sürecimde sizin karşınıza çıkmayı çok istedim ama maalesef olmadı" ifadelerini kullanarak hamilelik sürecinde sahnelerde olmayacağını duyurdu.

Önerilen Haberler