Bill Gates

Bill Gates'in Eşi Melinda Gates'ten Mutlu Evliliğin Sırları

Dünyanın en işkolik ve zengin adamlarından Bill Gates'in eşi Melinda Gates, bizlere ilişkilerini ve mutlu evlilik sırlarını anlatıyor.

Oldukça zorlu bir evlilikleri olduğunu açıklayan Melinda Gates, yaşadıkları zorlukları ve sonrasında neleri öğrendiğini paylaştı.

PATRONU İLE AŞK YAŞADI

Üniversiteden mezun olduktan sonra Bill Gates'in patronu olduğu Microsoft'ta işe başlayan Melinda Gates, patronu ile 1987 yılında sevgili oldu. 7 yıllık ilişki sonrası 1994 yılında nikah masasına oturan çift tam 25 senedir mutlu bir evlilik sürdürüyorlar. Dünyanın en zengin ve işkolik adamlarından biri olan Bill Gates ile evliliğinin sırrını ise Melinda Gates anlatıyor.

BİLL GATES BULAŞIK YIKIYOR

Melinda Gates, ilişkisi hakkında tüyolar verirken, iş bölümünden bahsediyor. Bir gün yemek yedikten sonra herkesin kalkmasının ardından Melinda, ev hanesini toplamış ve "Benden önce kimse mutfaktan çıkmayacak" demiş. Bunun ardından çocuklar ve Bill Gates ev işlerinde yardım etmeye başlamışlar. Hatta bulaşıkları iş bölümü ile yıkıyorlarmış.

BİLL GATES'İ BİR GÜZEL HAŞLAMIŞ

Kitap okuma merakı ile bilinen Bill Gates, Melinda Gates işleri yaparken kitap okumaya daldığında karısı tarafından azarlanmış. İşkolik olan kocası için yuva kurmada çekingen olduğunu belirten Melinda, "Kendisi de kabul eder ki biraz eğitilmeye ihtiyacı vardı." diyerek eşinin iş ve özel hayatını dengelemesine yardımcı ve destekçi olduğunu belirtiyor.

MUTLU EVLİLİĞİN SIRRI BOLCA GÜLMEK

Hem Bill Gates'in özel hayatı ile iş hayatını birlikte götürmekte tereddütleri varmış hem de Melinda Gates'in bu kadar seyahat eden işkolik bir adamla birlikte olmak konusunda çekinceleri ancak birlikte bu işin üstesinden gelmişler. Zor günleri halen hatırladığını söyleyen Melinda, şimdi daha fazla güldüklerini söyledi.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.