Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 10 Muhteşem Yolu

Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 10 Muhteşem Yolu

Bir erkeğin dikkatini çekmek ve onu kendinize aşık etmek çok da zor değil. Yeter ki doğru zamanda doğru hamleyi yapın.

İlk baktığınızda kafası karışık ve ne istediğini bilmeyen tarzda görünen erkekler, aslında çok net ve basit düşünürler. Düşündüğünüzden daha kolay hamlelerle bir erkeği kendinize sırılsıklam aşık edebilirsiniz.

1.DIŞ GÖRÜNÜM

Bir erkeği kendinize aşık etmek için öncelikle onun dikkatini çekmelisiniz. Güzel ve şık kıyafetler giymek ilk ve doğru adım olacaktır. Hoşlandığınız erkeğin hangi tarz kıyafetten hoşlandığını bilmiyorsanız, risk almadan klasik tarzda şık kıyafetler tercih edin.

2.DİNLEYİN

Erkekler kendilerini anlatmayı çok sever. Bunun yapmayı çok havalı ve çekici bulurlar. Onunla diyalog kurduğunuzda konuşmaktan çok onu dinleyin. Size karşı kendini daha çok ifade ettikçe size daha fazla yakınlık hissedecektir.

3.GÜLÜMSEYİN

Gülümsemenin dayanılmaz hafifliği, aşk hayatınızda da işe yarayacak. O espri yaptığında komik olmasa da gülümseyin. Esprisine espri ile karşılık vermeniz ise bitirici hamle olacaktır. Unutmayın, gülmenin yakışmadığı kadın yoktur.

4.TATLI BİR KEDİ OLUN

Kız kıza yaptığınız kavgaları unutun, artık tatlı bir kedisiniz. Kızlar için dedikodu yapmak sonu gelmeyen sohbetlere kapı açsa da erkekler için bu durum pek de hoş değildir. Sevimli ve tatlı bir kız tablosu çizmek size büyük bir artı kazandıracak.

5.FARKLI OLUN

Erkekler hep benzersiz şeylere sahip olmak ister. Bir erkeğin size ilgi göstermesi için diğer kızlardan farkınızı ortaya koymalısınız. Bunun için önce kendinizi tanıyın. Yeteneklerinizin farkında olun. Yağlı boya tablolar yapmak, müzik aletleri kullanmak ya da ses sanatçıları kadar olmasa güzel şarkı söylemek sizi bir adım hatta birkaç adım öne çıkaracak farklılıklardır.

6.İKRAMLAR

Bir erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiğini bilmeyen yoktur. Bu durumu avantaja çevirebilirsiniz. Onunla yemeğe çıkmayı teklif etmek ya da sohbetlerde küçük ikramlar yapmak hem sohbeti uzatacak hem de yakınlaşmayı sağlayacaktır.

7.SIKICI OLMAYIN

Bir erkek yakınlaştığı kız hakkında karar verirken onunla beraber olduğu zaman özgürlüklerinin kısıtlanıp kısıtlanmayacağını test eder. Ona karşı tavırlarınızda özgürlükçü davranışlar sergileyin. Onun gözünde rahat ve eğlenceli bir intiba oluşturmanız, işinizi çok kolaylaştıracak.

8.ISRARCI OLMAYIN

Çok üstüne düşmek, devamlı peşinde olmak ve sık sık karşısına çıkmak sizi biraz itici gösterebilir. Bunun için temas kurduktan sonra bırakın sizi o arasın. Taktikleri doğru uyguladığınızda zaten çoktan telefon numaranızı almış ve sosyal medya hesaplarınızı eklemiş olacaktır.

9.GÖZ TEMASI KURUN

Erkeği kendinize aşık etmek için bitirici hamlenin sırası geldi. Onunla konuşurken gözlerine bakın. Devamlı gözlerine bakmaktan bahsetmiyoruz. Göz teması kurmak, bazen gözlerini kaçırmak ve bakışlarınızla bağ kurmak artık aranızda bağının oluşmasını sağlayacaktır.

10.GÜVENİLİR VE GİZEMLİ TAVIRLAR

Adım adım giderek erkeği kendinize bağladınız. Artık telefon elinde size mesajlar atıyor, sosyal medyada likeler yağıyor. Ama siz o kadar hızlı gitmeyin. Güvenilir tavırlar ve gizemli davranışlarla size olan aşkını "sırılsıklam" seviyeye çıkarın.

Önerilen Haberler